پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

مجید خورشیدی گفت: امتیاز حضور تیم هندبال ستارگان دشتستان در لیگ برتر سرمایه ای برای استان است و نباید آن را از دست بدهیم.

به گزراش دیارجنوب جلسه ای با حضور دو تن از اعضاء شورای شهر برازجان و مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه ستارگان دشتستان با معاون سیاسی ،اجتماعی استانداری بوشهر برگزار شد.
مجیدخورشیدی با اشاره به پیگیری هایی که بعد از نشست قبلی با تیم داشته است اظهارداشت: واگذاری باشگاه به یک نهاد دولتی مثل شهرداری ویا صنایع ویا اینکه استفاده از کمک هایی که به باشگاه میشود دو راه برای حمایت از باشگاه ستارگان دشتستان است.
وی اضافه کرد: امتیاز حضور تیم هندبال ستارگان دشتستان در لیگ برتر سرمایه ای برای استان است و نباید آن را از دست بدهیم.

setaregan khorshidi 1


معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری بوشهر در ادامه بیان داشت: دراولین فرصت جلسه ای با تمامی کسانی که میتوانند به این تیم کمک کنند برگزار خواهیم کرد و راه کاری برای آن پیدا خواهیم کرد تا با حضور موفق این تیم در لیگ برتر موجب خوشحالی همه مردم و شهروندان دشتستانی فراهم شود.
دکتر خورشیدی با بیان اینکه در نشست آتی از تمامی ظرفیت ها برای کمک به حفظ این تیم استفاده خواهیم کرد بیان نمود:باید تلاش کنیم ضمن حفظ و ارتقای این وضعیت تلاش کنیم حتی در آینده تیم های بیشتری را در لیگ های معتبر کشور داشته باشیم.

setaregan khorshidi 1


محراب بنافی با بیان اینکه این تیم نقش موثری در جذب جوانان به سمت ورزش داشته است عنوان کرد:سال قبل با حمایت شورای شهر و شهرداری برازجان و مدیریت خوب و جوان مجموعه ستارگان این اتفاق مهم افتاد و باید تلاش کنیم این مسیر موفق ادامه یابد.
مهدی بهبهانی مدیر عامل باشگاه ضمن صحبت در خصوص چگونگی روند صعودی این باشگاه در سال های گذشته ابرازداشت: این تیم متعلق به تمامی شهرستان و استان است و تلاش ما تا کنون بدون هیچ منیت و چشم داشتی بوده است دوست نداریم این امتیاز از شهرستان خارج شود و تمامی تلاش خود را در این خصوص خواهیم کرد.

setaregan khorshidi 1


سیده خدیجه حسینی عضو دیگر شورای شهر برازجان در خصوص لزوم حمایت از جوانان صحبت صحبتهایی را ارائه نمود و عنوان داشت: با حمایت از این تیم و جامعه ورزش تلاش خواهیم کرد تا هرچه بیشتر به پیشرفت جوانان خود کمک کنیم و از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.

setaregan khorshidi 1setaregan khorshidi 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group