چهارشنبه 9 بهمن 1398 | Wednesday 29 January 2020

رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت: درراستای جلوگیری از سوء استفاده و تخلفات اقتصادی حاصل از افزایش قیمت بنزین، طرح تشدید کشت های نظارت بر بازار با همکاری سایر دستگاههای اجرایی مرتبط بصورت مستمر در حال اجراست .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر، سید حسین حسینی افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده درجلسات اخیر کارگروه تنظیم بازار استان پیگیری لازم برای سوخت مورد نیاز آژانس های تاکسی تلفنی، سرویس مدارس دانش آموزی، وانت بارها، قایق ها ، خودروهای استیجاری طرف قرارداد دستگاههای اجرایی و خدماتی ، اسنپ و تپسی سهمیه لازم با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی و حوزه اقتصادی استانداری معمول خواهد شد.
حسینی اضافه کرد: با عنایت به عدم اخذ انشعاب گاز توسط تعدادی از شهروندان در سطح استان و ضرورت برآورد میزان نیاز نفت سفید در سطح استان مصوب گردید فرمانداریها نسبت به مطالعه و بررسی آمار جامعه هدف و مصرف کنندگان نفت سفید اقدام و نتایج حاصله را به شرکت پخش فرآورده های نفتی استان اعلام نمایند.
وی با اشاره به لزوم نظارت بیشتر بر بازار تاکید کرد: روسای اتاق های اصناف سراسر استان نسبت به حضور موثر و اثر بخش تمام بازرسین اصناف در سطح بازار اقدام نموده و ازهرگونه افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات که منجر به تخلف اقتصادی خواهد شد ممانعت نمایند.
رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان با اشاره به تشدید بازرسی ها، گشت های مشترک و حضور مداوم بازرسان درسطح بازار از شهروندان خواست : در صورت مشاهده هرگونه افزایش غیر قانونی قیمت کالا و خدمات موارد را به سامانه 124 گزارش نموده و یا بصورت حضوری به ستاد رسیدگی به شکایات مردمی مستقردرمعاونت بازرسی و نظارت این سازمان و یا ادارات تابعه در شهرستانها مراجعه نمایند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group