جمعه 4 تير 1400 | Friday 25 June 2021

دریافتی سوم باشگاه پرسپولیس از کارگزار با کسر مبلغی همراه بوده که اکنون مورد اعتراض این باشگاه و امور مالی آن قرار گرفته است.

ورزش سه: در حالیکه که طبق جدول زمانبندی پرداخت مطالبات باشگاه پرسپولیس از طرف کارگزار، قرار بود بخش سوم آن در اواخر خرداد به حساب این باشگاه واریز شود، امروز مبلغی که واریز شد باعث واکنش باشگاه شده است.

طبق این تعهد، قرار بود شرکت کارگزار باشگاه پرسپولیس، سومین مبلغ پرداختی‌اش، 5میلیارد تومان باشد که امروز امور مالی باشگاه اما از کسر 2میلیارد و هشتصد میلیونی آن خبر داده است. در این رابطه بررسی و مذاکرات صورت گرفته بین طرفین به این نتیجه رسیده که شرکت کارگزار با توجه به مالیات و بیمه، این مبلغ را از قسط سوم کسر کرده است.

کسر 2 میلیارد و هشتصد میلیونی از آنچه که باشگاه پرسپولیس انتظار داشت، اکنون برنامه‌های آنها برای پرداخت بخش دیگری از مطالبات بازیکنان و هزینه‌های جاری باشگاه را با تداخل مواجه کرده است. این در حالیست که بخش مالی باشگاه پرسپولیس مدعی است که بخش ورزشی از پرداخت مالیات بر درآمد معاف است: "برابر ماده 124 قانون مالیات های مستقیم و تبصره 4 آیین نامه همین ماده، کلیه فعالیت های ورزشی حاصل از تبلیغات، نقل و انتقالات، فروش لوازم و... که از سوی باشگاه‌ها صورت گرفته معاف از مالیات است."

اما در اینباره کارگزار باشگاه پرسپولیس مدعی شده که بخش حسابرسی اداره تامین اجتماعی این دستور را به آنها اعلام کرده است و خواستار کسر مالیات، بیمه و دیگر کسورات شده است. با این حال بخش مالی و اقتصادی باشگاه قصد دارد امروز با حضور در اداره مالیات و تامین اجتماعی، نامه مربوط به معافیت مالیاتی از درآمدها را دریافت کرده و با ارائه آن به کارگزار مبلغ باقی مانده را مطالبه کند. موضوعی که در صورت عدم تحقق می‌تواند برنامه‌های این باشگاه را برای هزینه‌ها با مشکل بزرگی مواجه کند.

کارگزار پرسپولیس پیش از این، طی دو فقره پرداختی خود به مبالغ 5 و 7 میلیارد تومانی، کسوراتی در نظر نگرفته بود.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group