سه شنبه 14 مرداد 1399 | Tuesday 4 August 2020

شاگرد مغازه لوستر فروشی برای انتقام از صاحب کارش نقشه ربودن او را طراحی کرد.

روزنامه ایران: چندی قبل مرد جوانی به پلیس رفت و از ربوده شدنش خبر داد. او گفت: من مغازه لوستر فروشی دارم و دیروز هنگامی که به خانه می‌رفتم، چهار مرد سوار بر خودرو راه را بر من سد کردند. آن‌ها گفتند که مأمور هستند و از من خواستند همراه آن‌ها بروم.

من هم سوار خودروشان شدم. اما آن‌ها مرا به خانه‌ای در جنوب تهران برده و تهدید کردند که اگر ۵۰۰ میلیون تومان به آن‌ها ندهم مرا به قتل می‌رسانند. من هم از ترس با آن‌ها همکاری کردم. در حساب خودم ۱۰۰ میلیون تومان پول بود و با خانواده و دوستانم تماس گرفتم و از آن‌ها درخواست پول کردم.

به دروغ گفتم که برای یک معامله به این پول نیاز دارم. آن‌ها ۲۴ ساعت مرا در خانه حبس کردند و بعد از اینکه با پول‌های دریافتی دلار خریدند مرا دست و پا بسته در محلی خلوت رها کردند. با شکایت مرد جوان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان پلیس با بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف محل رهاسازی مرد لوستر فروش موفق شدند شماره پلاک خودروی متهمان را به‌دست آورند.

بدین ترتیب چهار مرد جوان که در این آدم ربایی شرکت داشتند بازداشت شدند. در تحقیقات اولیه یکی از آن‌ها به مأموران گفت: یکی از دوستانمان به‌نام امیر به ما دستور داد تا این کار را انجام دهیم. او سابقه دار است. با پول‌های سرقتی دلار خریدیم، اما دلار‌ها را تقسیم بر ۶ کردیم. نفر ششمی در ماجرا است که ما او را نمی‌شناسیم و امیر با او در ارتباط بود. با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داد کارآگاهان وارد عمل شده و امیر را دستگیر کردند. امیر در تحقیقات بیان کرد که آدم ربایی را به دستور مرد جوانی به‌نام شهروز انجام داده است.

بدین ترتیب شهروز بازداشت شد و در بررسی‌ها گفت: من شاگرد مغازه لوستر فروشی بودم. اما او حقوقم را درست و حسابی پرداخت نکرد و بی‌دلیل هم مرا اخراج کرد. من که از دست او خیلی ناراحت بودم راز دلم را برای دوستم امیر برملا کردم و درنهایت هم تصمیم گرفتیم با ربودن او، پولی به‌دست آوریم.

با اعترافات متهمان، تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

اقتصادی