پنجشنبه 10 اسفند 1402 | Thursday 29 February 2024

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در راستای تشویق واحدهای صنفی برتر استان هر دو هفته یک بار کاسبان منصف و دارای عملکرد مطلوب استان بوشهر تجلیل می‌شوند.

به گزارش دیارجنوب، علی باستین صبح امروز در کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با بیان اینکه گشت‌های مشترک باید در همه شهرستان‌های استان بوشهر ایجاد شود، اظهار داشت: گشت‌های مشترک بازرسی و نظارت بر اصناف با راهبری فرمانداران در 10 شهرستان استان بوشهر با محوریت اداره کل صمت و همکاری دستگاه‌های متولی از جمله جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، بسیج اصناف، تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی از امروز ایجاد و تا اطلاع ثانوی ادامه داشته شود.
وی با تأکید بر ارسال فعالیت گشت‌های مشترک نظارت بر بازار استان بوشهر به‌صورت روزانه تصریح کرد: به‌منظور بررسی پرونده‌های متشکله صنفی متخلف و اعمال قانون در مأموریت‌های گشت مشترک نظارت بر بازار مقرر شد که اداره کل تعزیرات حکومتی نسبت به تأمین نیروی انسانی لازم در همه شهرستان‌های استان اقدام کند.

bastin ostandari b
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با تأکید بر اطلاع‌رسانی هفتگی در اقدامات و عملکرد مأموریت گشت‌های مشترک نظارت بر بازار بوشهر، گفت: در راستای تشویق واحدهای صنفی برتر استان هر دو هفته یک بار کاسبان منصف و دارای عملکرد مطلوب استان بوشهر تجلیل می‌شوند.
باستین با تأکید بر برخورد با متخلفان و سودجویان در بخش‌های مختلف اقتصادی و تنظیم بازار تصریح کرد: مصوب تنظیم بازار باید با نظارت دقیق از سوی دستگاه‌های مختلف و متولی اجرایی شود.
وی نظارت دقیق بر قیمت اجناس به ویژه کالاهای اساسی را مورد تأکید قرار داد و افزود: تحقق شعار امسال مهار تورم و رشد تولید در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و در این راستا اقدامات مهم و موثر انجام شده در دست اجرا است./ تسنیم
.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group