يكشنبه 19 آذر 1402 | Sunday 10 December 2023

بخشدار مرکزی دشتستان از حل مشکل چند ساله روستای سرکره با موافقت مدیر عامل مدیریت املاک شرکت مخابرات ایران خبر داد.

به گزارش دیارجنوب ، هادی عدالت در گفت‌ و گو با روابط عمومی بخشداری مرکزی دشتستان افزود: مشکل پروژه تعریض مسیر ورودی روستای سرکره که به دلیل قرار گرفتن ساختمان اداری و فنی شرکت مخابرات در مسیر آن، سال ها به تعویق افتاده بود و بعنوان مطالبه ای بحق برای مردم سرکره تبدیل شده بود، حل شد.

عدالت تصریح کرد: علی رغم پیگیری های متعدد اهالی روستا همچنین واحد حقوقی و مدیر کل شرکت مخابرات استان، تا به امروز این مشکل قابل حل نبود.

sarkore jelese

بخشدار مرکزی دشتستان با اشاره به حمایت فرماندار دشتستان در راستای حل این مشکل افزود: باپیگیری های صورت گرفته و رایزنی دو روزه جهت برگزاری جلسه با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در تهران، توانستیم ضمن توضیح موقعیت روستا و تشریح مطالبه به حق مردم نجیب سرکره، موافقت مدیرعامل املاک شرکت مخابرات ایران و هیئت مدیره آن شرکت را با فروش ملک مذکور به دهیاری روستا کسب کنیم.

وی اضافه کرد: مدیر عامل املاک شرکت مخابرات ایران در نشست با ما که باهمراهی دهیار روستای سرکره برگزار شد، وعده داد ظرف مدت یک ماه موافقت نامه فروش ملک مذکور به دهیاری روستای سرکره، با قیمت کارشناسی شده به شرکت مخابرات استان بوشهر ارسال شود.

لازم به ذکر است، این نشست صبح روز دوشنبه، ۲ مرداد ماه در دفتر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در تهران برگزار شد.

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group