پنجشنبه 9 آذر 1402 | Thursday 30 November 2023

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: بخش باقی‌مانده طرح محور دیلم - گناوه تا هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری فارس استان بوشهر، محسن پاپری‌زارعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر صبح امروز در بازدید از ۶.۵ کیلومتر محور دیلم - گناوه در شهرستان دیلم اظهار داشت: پیرو بازدیدهای دوره‌ای که در سه ماهه اخیر به همراه فرماندار و مدیرکل راه و شهرسازی از این محور داشتیم و بر اساس برنامه زمانبندی برای پایان کار این محور در هفته دولت ۱۴۰۲، خوشبختانه بخشی از این طرح در حال آسفالت شدن است.

وی افزود: بخش دیگری از این طرح مهم با توجه به پیگیری و قول مساعد پیمانکار، نهایت تا هفته دولت ۱۴۰۲ به بهره‌برداری و کل طرح زیر بار ترافیک خواهد رفت.

پاپری‌زارعی ادامه داد: این طرح یکی از طرح‌های اولویت‌دار استان است که بخشی از کریدور بزرگراهی جنوب را به خود اختصاص داده است و بخشی از این کریدور در استان بوشهر به بهره‌برداری نرسیده است به همین دلیل این محور دارای بار ترافیکی بالایی است.

papari bodje ostan

این مقام مسؤول اعلام کرد: ورود و خروج شهرستان دیلم از همین مسیر است و به دلیل بار ترافیکی بالا سوانحی را نیز در این مسیر شاهد هستیم و به همین علت یکی از اولویت‌های ما تکمیل این طرح است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر بیان کرد: کریدور جنوب از شلمچه شروع و تا بندر گواتر در سیستان و بلوچستان ادامه دارد.

این مقام مسؤول اضافه داشت: دو مسیر پرخطر دیگر در خروجی شهرستان دیلم، یکی محور دیلم - بهبهان و دیگری دیلم - هندیجان است که هر دو مسیر از اولویت‌های سال جاری ما است، که بخشی از این مسیرها زیر بار ترافیک رفته و بخشی دیگر از این مسیرها از محل اعتبار متوازن ملی تأمین اعتبار شده‌اند.

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group