پنجشنبه 6 مهر 1402 | Thursday 28 September 2023

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه‌های هواشناسی وزش بادهای شمالی در بوشهر تا فردا شنبه تداوم دارد.

به گزارش دیارجنوب، پیام مساعدی روز جمعه اظهار کرد: در این مدت در برخی از ساعت‌ها سواحل استان مواج و متلاطم و همچنین در مناطق وقوع گرد و خاک محلی و احتمال نفوذ گرد و غبار فرامنطقه‌ای در مناطق شمالی دور از انتظار نخواهد بود.
وی افزود: همچنین پیش بینی می‌شود از روز یکشنبه تا پایان هفته وضعیت جوی و دریایی استان در اغلب ساعات آرام باشد.

bad shomali
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، طی ساعت‌هایی وزش باد و در برخی نقاط همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعت‌ها بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
وی گفت: در این مدت ارتفاع موج دریا ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی ۱۸۰ سانتیمتر و در فراساحل در برخی ساعات ۱۲۰ تا ۲۱۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۰:۱۵ دقیقه بامداد، مد اول ساعت ۰۷:۲۰، جزر دوم ساعت ۱۵:۰۰ و مد دوم ساعت ۲۰:۴۰ خواهد بود.
وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته خورموج با ۴۶ و اهرم، برازجان و جم با ۲۶ درجه به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند./ ایرنا

استان بوشهر

Template Design:Dima Group