پنجشنبه 6 مهر 1402 | Thursday 28 September 2023

مدیر کانون خادمیاران رضوی دشتی گفت: با حضور خدام امام رضا علیه‌السلام حال و هوای شهرستان دشتی به عطر آن امام همام معطر شد.

 

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، حسین باغداری چهارشنبه شب در مراسم جشن میلاد امام رضا علیه‌السلام در سطح شهرستان دشتی اظهار داشت: حضور خدام در نقاط مختلف کشور کاری بسیار ارزشمند و ماندگار است.

مدیر کانون خادمیاران رضوی دشتی افزود: تمام مردم ایران، استان بوشهر و به ویژه شهرستان فرهنگی و عالم پرور دشتی همیشه عاشق و دلداده حضرت امام رضا (ع) هستند و استقبال از خدام رضوی و شرکت در برنامه‌های میلاد امام رضا (ع) و برنامه‌های دهه کرامت نشانه علاقه شدید مردم این شهرستان به آن امام همام است.

باغداری ادامه داد: امروز شاهد حضور خدام در فرماندهی انتظامی شهرستان بودیم و از این عزیزان به پاس خدمات ارزشمند در جهت نظم و امنیت تقدیر شد.

dashti khodam

وی تجلیل از مادر شهید فربود را از دیگر برنامه‌ها در سطح شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: حضور خدام در اداره بهزیستی شهرستان و دیدار خدام با مددجویان حال و هوای خاصی ایجاد کرد و از یک زوج جوان در این برنامه تجلیل به عمل آمد.

باغداری تصریح کرد: جشن میلاد امام رضا علیه‌السلام در شهرهای شنبه و خورموج از دیگر برنامه‌های مهم در سطح شهرستان بود که با استقبال پرشور مردم روبرو شد و پرچم متبرک بارگاه منور علی بن موسی الرضا در بین عاشقان گردانده شد.

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group