يكشنبه 19 آذر 1402 | Sunday 10 December 2023

با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره)، عباس روشن به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان بوشهر معرفی شد.

به گزارش دیارجنوب، در آیینی ظهر امروز با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره)، ضمن قدردانی از خدمات 2 ساله محمد رضا میری، عباس روشن به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر معرفی شد.
مصطفی خاکسار قهرودی در این آیین با گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر به دست رزمندگان پر توان اسلام در عملیات بیت‌المقدس بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد خدمات‌رسانی تأکید کرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامی در ابعاد گوناگون با استفاده از آموزه‌های دین مبین اسلام از جمله ائمه طهارت علیه‌السلام تحول عظیمی ایجاد کرد.
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای خدمت و خدمتگزاری تشکیل شده گفت: تأسیس کمیته امداد نمونه بارز این خدمت‌رسانی به جامعه هدف است.

moarefe k emdad 1
وی رسالت و فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی را خدمتگزاری به مردم دانست و بیان کرد: بر اساس باورهای دینی مدیر و مسئول نوکر مردم محسوب می‌شود و باید خالصانه در تحقق مطالبات مردم تلاش کند.
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه عملکرد مسئولان با خدمتگزاری به مردم ارزیابی می‌شود افزود: توانمندسازی مددجویان از طریق اشتغال پایدار و تأمین مسکن مددجویان، جزو اولویت‌های اساسی کمیته امداد است.
خاکسار قهرودی اضافه کرد: پرداخت تسهیلات برای اشتغال‌زایی و دستیابی به درآمد اقتصادی مورد توجه ویژه قرار دارد و در این راستا رشته‌های مختلف اشتغال‌زایی تدوین و عملیاتی شده است.
وی در ‌این آیین «عباس روشن» را به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر معرفی و از خدمات «محمد رضا میری» مدیرکل سابق این نهاد تقدیر کرد.
فقرزدایی و رفع مشکلات مددجویان در اولویت است
محمد هادی رستمیان نیز با قدردانی از خدمات و فعالیت‌های کمیته امداد در خدمات‌رسانی به جامعه هدف خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی در خدمت به جامعه هدف از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر فقرزدایی و رفع مشکلات مددجویان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: کمیته امداد در عرصه‌های گوناگون از جمله ساخت مسکن خدمات قابل توجهی به جامعه هدف عرضه می‌کند و در استان بوشهر طرح‌های مهمی اجرایی شده است.
وی ساخت مسکن ویژه مددجویان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در استان بوشهر کمیته امداد واحدهای مسکونی در شهرها و روستاها برای حل مشکلات مددجویان اجرایی کرده و این درحالی است که در سال گذشته بخشی از آنها تحویل مددجویان داده است.
توزیع 15 هزار قلم کالا بین مددجویان استان
مدیرکل سابق کمیته امداد استان بوشهر نیز از توزیع 15 هزار قلم کالا بین مددجویان استان در 2 سال گذشته خبر داد و افزود: در ساخت مسکن در 2 سال گذشته 1500 واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان شد و بخشی هم در حال اجرا و تکمیل است.
محمد رضا میری از تخصیص اعتبارات شورای راهبردی پتروشیمی پارس خبر داد و بیان کرد: 110 میلیارد تومان برای ساخت مسکن و تهیه لوازم ضروری زندگی مددجویان از سوی شورای راهبردی پتروشیمی‌های پارس پرداخت شده است.
وی از ایجاد 24 هزار فرصت شغلی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: از محل صندوق ولایت نیز 77 میلیارد تومان برای حل مشکلات ضروری مددجویان پرداخت شده است./ تسنیم

 moarefe k emdad 1moarefe k emdad 1moarefe k emdad 1moarefe k emdad 1moarefe k emdad 1

 

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group