پنجشنبه 9 آذر 1402 | Thursday 30 November 2023

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از فراخوان اعزام ۱۰ هزار نفری نیروی ماهر به پروژه های در حال ساخت پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، مصدق کشاورزی روز پنجشنبه در نشست با روسای ادارات شهرستان ها و مسئولان مراکز کاریابی با اعلام این خبر اظهار داشت: در کنار این فراخوان، دستور استخدام هزار نفر در مجتمع های نفت و گاز به زودی صادر خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر تصریح کرد: فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی به صورت کارورزی در مجتمع های نفت، گاز و پتروشیمی مشغول خواهند شد و بعد از اتمام دوره کارورزی به فارغ التحصیلان و همچنین افراد دارای مهارت تضمین شغل داده خواهد شد.

pars jonoubii
کشاورزی با اشاره به ایجاد اشتغال 25هزار نفری با تاکید استاندار بوشهر در سال1402، بیان کرد: استان بوشهر را به عنوان بهشت اشتغال در سال مهار تورم و رشد تولید معرفی خواهیم کرد.
وی به شرکت نیرو های فاقد مهارت در دوره های مهارتی مراکز فنی و حرفه ای در سراسر استان بوشهر تاکید کرد و گفت: نیرو های ماهری که تمایل به کار در منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس جنوبی را دارند می توانند جهت نام نویسی به مراکز کاریابی در یک از شهرستان های استان اقدام کنند. کشاورزی با اشاره فراخوان صادره توسط این اداره کل جهت بکارگماری در نیروگاه اتمی و سایر شرکتهای مستقر در استان گفت تلاش میکنیم هر ماه فراخوان اشتغال داشته باشیم.

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group