شنبه 13 خرداد 1402 | Saturday 3 June 2023

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افزودن یک هکتار زمین به سرانه فضای ورزشی استان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد و گفت: در این عرصه بخش خصوصی ۴۹ میلیارد تومان در عرصه توسعه فضاهای استان بوشهر سرمایه‌گذاری کرده است.

به گزارش دیارجنوب، کمال صالح احمدی صبح امروز در نشست بررسی طرح‌های ورزشی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان، اظهار داشت: در سفر دوم رئیس جمهور به استان بوشهر اعتبارات قابل توجهی برای توسعه فعالیت‌هایی ورزشی، فرهنگی و اشتغال جوانان به تصویب رسید.
وی از افتتاح 2 سالن ورزشی در تنگستان و دشتی خبر داد و بیان کرد: دو سالن ورزشی چند منظوره با اعتبار 13.5 میلیارد تومان از محل اعتبارات دور اول سفر رئیس جمهور، اعتبارات ملی و استانی در سفر هیئت دولت به استان به بهره‌برداری رسید.

saraneh v
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به تعهد ایجاد اشتغال در حوزه ورزش و جوانان گفت: این اداره کل متعهد به ایجاد 214 شغل غیردولتی برای جوانان این استان توسط بخش خصوصی تا پایان امسال شده بود که این مهم به‌صورت کامل محقق و در سامانه رصد اشتغال نیز به ثبت رسید.
صالح احمدی به تثبیت مالکیت اراضی ورزشی پرداخت و خاطر نشان کرد: در راستای صدور سند مالکیت اراضی ورزشی و مجوز فعالیت بخش خصوصی 100 هکتار مالکیت اراضی متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان تثبیت و رأی 400 هکتار اراضی نیز در مراجع قضایی به نفع دولت صادر شد.
وی افزود: امسال بیش از 5 هکتار اراضی اهدایی خیرین استان به حوزه ورزش به ارزش 20 میلیارد تومان در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر قرار گرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه بخش خصوصی 49 میلیارد تومان در عرصه توسعه فضاهای استان بوشهر سرمایه‌گذاری کرده است اضافه کرد: 98 مجوز صدور فعالیت ورزشی از طریق کمیسیون ماده 5 به افراد حقیقی و حقوقى به ارزش سرمایه‌گذاری 49 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی واگذار شد.
صالح احمدی مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های ورزشی را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: با صدور مجوز فعالیت ورزشی به افراد حقیقی و حقوقى امسال یک هکتار به سرانه فضای ورزشی استان افزوده شد./ تسنیم

استان بوشهر

Template Design:Dima Group