يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 | Sunday 21 April 2024

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: خدمات درمانی برای فرهنگیان استان بوشهر که بیمه دارند رایگان است.

به گزارش دیارجنوب، علی موحدی ظهر امروز در بازدید از درمانگاه شهدای فرهنگیان بوشهر با اشاره به ظرفیت این مجموع درمانی اظهار داشت: این درمانگاه دارای 8 تخت بیمارستانی است و از ساعت 8 تا 24 همه روزه به ارائه خدمات می‌پردازد.
وی با بیان اینکه با نوسازی صورت گرفته بخش بستری و پذیرش از یکدیگر جدا شده‌اند گفت: برای این مرکز درمانی تأییدیه اداره کل استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی صادر شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه تعرفه این درمانگاه افزایش نیافته است عنوان کرد: تمامی خدمات درمانی برای فرهنگیانی که بیمه دارند رایگان است و این مرکز با تمامی بیمه‌ها قرارداد دارد.

khadamat farhangiyan
موحدی با اشاره به اینکه این درمانگاه در تعطیلات نوروز بدون تعطیلی به ارائه خدمات درمانی خواهد پرداخت بیان کرد: بهترین دندان پزشکان در این مرکز درمانی فعالیت دارند و خدمات دندانپزشکی برای فرهنگیان علاوه بر اینکه مشمول بیمه هستند، از تخفیف 20 درصدی نیز برخوردار می‌شوند.
وی افزود: 9 متخصص از قبیل گوارش، زنان و زایمان، دندان پزشک، داخلی، ارتوپد، اورولوژی، چشم پزشک و اپتومتریست، کلینیک مشاوره و بخش اورژانس فعال است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه این درمانگاه با تمامی بیمه‌ها قرارداد دارد تصریح کرد: در گذشته یک یونیت در این محل وجود داشت که در حال حاضر به 4 یونیت رسیده است و 3 متخصص در حوزه دندانپزشکی به همراه ارائه عکس، خدمات‌دهی می‌کنند.
موحدی از ارائه خدمات رایگان مشاوره تحصیلی در این مرکز خبر داد و خاطرنشان کرد: اگر برق مرکز قطع شود بر اساس راه‌اندازی ژنراتور خوشبختانه تا 6 ساعت بدون وقفه فعالیت درمانی ادامه خواهد داشت./ تسنیم

استان بوشهر

Template Design:Dima Group