دوشنبه 7 اسفند 1402 | Monday 26 February 2024

دوشنبه با ورود سامانه بارشی در نواحی شمال غرب و غرب بارش باران، وزش باد شدید و گاهی رعد و برق و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی می‌شود.

به گزارش دیارجنوب، امروز یکشنبه در بخش‌هایی از شرق و شمال شرق کشور بارش پراکنده و در سایر نقاط کشور آسمانی صاف پیش بینی می‌شود.

دوشنبه با ورود سامانه بارشی در نواحی شمال غرب و غرب بارش باران وزش باد شدید گاهی رعد و برق و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی می‌شود.

همچنین در این روز در بخش‌هایی از جنوب غرب ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات غربی البرز افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود. سه شنبه در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب مرکز ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی ارتفاعات و دامنه‌های البرز سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش ادامه خواهد داشت.

havashenasi

چهارشنبه و پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی در نواحی ذکر شده تشدید شده و در بخش‌هایی از شمال شرق مرکز و شرق کشور نیز افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

امروز در بخش‌هایی از شمال غرب و استان‌های واقع بر دامنه جنوبی البرز در بعضی ساعات روز افزایش سرعت باد پیش بینی می‌شود. همچنین دوشنبه و سه شنبه در نواحی شمال غرب، غرب دامنه‌های جنوبی البرز و چهارشنبه و پنجشنبه در غرب و جنوب غرب وزش باد شدید و در نواحی مستعد گردوخاک انتظار می‌رود.

امروز و فردا در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل افزایش محسوس دما و طی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه در این نواحی کاهش ۱۰ تا ۱۲ درجه دما رخ خواهد داد. دریای خزر از سه شنبه تا بعد از ظهر چهارشنبه مواج خواهد بود./ باشگاه خبرنگاران جوان

 

استان بوشهر

Template Design:Dima Group