دوشنبه 20 آذر 1402 | Monday 11 December 2023

فرمانده انتظامی دشتستان برخورد قاطع با مجرمین، سارقین و هنجارشکنان را اولویت اول نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: دشتستان یکی از شهرستان‌های امن کشور است.

به گزارش دیارجنوب، عباس علی یاری روز دوشنبه اول اسفند ماه در نشست خبری، رسانه‌هایی که در زمینهٔ نیروی انتظامی فعالیت می‌کنند را همکار توصیف کرد و اظهار داشت: در حال حاضر علل پیشرفت کشورهای استعمارگر اهمیت به رسانه است که تقریباً توفیقاتی هم نصیبشان شده و تا حدودی توانسته‌اند افکار جهانی را همراهی کنند.
وی اضافه کرد: وارونه جلوه دادن مطالب یکی از برنامه های رسانه‌های معاند است که وظیفه شما خبرنگاران را در قبال آن‌ها بیشتر می‌کند.
فرمانده نیروی انتظامی دشتستان بابیان اینکه رسانه‌ها همکار ما هستند، ابراز داشت: همه ما مأموریت خدمت‌رسانی به وطن و هدایت افکار عمومی در جهت احساس امنیت را بر عهده ‌داریم.

neshaste n entezami d 1
فرمانده نیروی انتظامی دشتستان در خصوص برخورد با اتباع غیرمجاز در شهرستان گفت: در جلسات برگزارشده موضوع برخورد با اتباع غیرمجاز همواره پیگیری شده و فردا هم در جلسه با مسئولین شهرداری برازجان موضوع بررسی و نتیجه آن به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
وی بابیان اینکه دشتستان از شهرستان‌های امن در کشور است، اذعان داشت: طرح پاک‌سازی و ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر در حال اجراست و برخورد با مجرمین جدی‌تر خواهد شد.
علی یاری در خصوص امکانات و تجهیزات نیروی انتظامی گفت: هر تجهیزات و امکاناتی که نیاز باشد در نیروی انتظامی شهرستان دشتستان وجود دارد و هیچ کمبود و محدودیتی وجود ندارد.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیارجنوب در مورد برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر در محلات ابراز داشت: پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز از هفته قبل به صورت محله‌ای شروع‌شده و به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
فرمانده نیروی انتظامی دشتستان بابیان اینکه در بحث امنیت برخورد قاطع با مجرمین، سارقین و هنجارشکنان اولویت اول است، خاطرنشان کرد: با مردم این خطه عهد می‌بندم که آسایش خود را فدای آرامش مردم دشتستان کنم.

neshaste n entezami d 1neshaste n entezami d 1neshaste n entezami d 1

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group