جمعه 11 آذر 1401 | Friday 2 December 2022

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به آتش سوزی لنج باری در حوضچه بندر دیلم گفت: در این حادثه یک نفر تبعه افغان دچار ۹۰درصد سوختگی شد.

به گزارش دیارجنوب، حجت خسروی صبح روز دوشنبه ۴ مهر اظهار کرد: به دنبال اعلام اضطرار تلفنی به مرکز رسیدگی به اضطرارهای دریایی دیلم مبنی بر آتش سوزی یک فروند موتور لنج باری در حوضچه بندر دیلم، هماهنگی لازم انجام و بلافاصله شناور سار ۳ در ساعت۶:۴۵ دقیقه به موقیعت اعزام و اطفاء حریق از طریق دریا آغاز شد.
وی بیان کرد: همچنین با اعزام خودروهای آتش نشانی به موقعیت، اطفاء حریق از طریق خشکی نیز صورت گرفت.

atash lanj
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: در ساعت ۷ صبح نیز طی هماهنگی با منطقه نفتی بهرگان سر، شناورهای آدیش ۲ و گلبال آرو از منطقه نفتی بهرگان همراه با تیم واکنش سریع اداره کل به سمت اسکله دیلم جهت کنترل صدمات و پشتیبانی عملیات اطفاء حریق عزیمت کرد.
خسروی تصریح کرد: در ساعت ۳۰: ۹ فرمانده تیم واکنش سریع پس از استقرار در موقعیت اعلام کرد حریق توسط شناورهای اعزامی تحت کنترل درآمده و عملیات خنک سازی موتور لنج ادامه دارد.
وی بیان کرد: در ساعت ۴۵: ۱۲ نیز فرمانده تیم واکنش سریع اعلام کرد آتش به طور کامل مهار شده است.
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر یادآور شد: طی اعلام تعاونی لنجداران دیلم، یک نفر تبعه افغان به عنوان نگهبان شناور بوده که در ابتدای آتش سوزی دچار سوختگی ۹۰ درصد شده که با قایق‌های محلی از شناور خارج و به بیمارستان سوختگی گناوه منتقل شده است./ ایسنا

استان بوشهر

Template Design:Dima Group