يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 | Sunday 21 April 2024

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، ۹۳۸ پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتبار ۳۱۲ هزار و ۴۱۶ میلیارد تومان برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی در استان بوشهر آماده شده است.

به گزارش دیارجنوب، سعید حیدری روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: از این شمار ۷۱۴ پروژه عمرانی و اقتصادی با ۲۴۷هزار و ۳۳ میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر در این استان افتتاح می‌شود.
وی افزود: همچنین براساس برنامه ریزی انجام شده عملیات اجرایی ۲۲۳ پروژه با اعتبار ۶۵هزار و ۳۸۳ میلیارد تومان اعتبار نیز در دهه فجر در استان بوشهر آغاز می‌شود.

kolangzani eftetah
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر تصریح کرد: از مجموع پروژه‌های طراحی شده برای دهه فجر ۸۰۱ پروژه با ۱۱ هزار و ۸۳۲ میلیارد تومان اعتبار عمرانی و ۱۳۷ پروژه با ۳۰۰ هزار و ۵۸۴ میلیارد تومان اقتصادی است.
حیدری ادامه داد: این پروژه‌ها همزمان با دهه مبارک فجر با حضور استاندار و مقام های استانی و ملی در شهرستان‌های استان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود.
وی ادامه داد: براساس برنامه ریزی انجام شده از این شمار ۲۷ پروژه در دیلم، ۷۰ پروژه گناوه، ۲۵۰ پروژه دشتستان، ۸۷ پروژه بوشهر، ۱۳۳ پروژه در تنگستان، ۹۴ پروژه در دشتی، ۹۱ پروژه در دیر، ۴۳ پروژه در جم، ۸۲ پروژه در کنگان و ۶۱ پروژه در عسلویه افتتاح و اجرایی می‌شود./ ایرنا

استان بوشهر

Template Design:Dima Group