دوشنبه 17 بهمن 1401 | Monday 6 February 2023

سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: در راستای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی بوشهر طی سال جاری ۶ کیلومتر نیوجرسی جایگزین گاردریل می شود که تاکنون نیمی از آن انجام شده است.

به گزارش دیارجنوب، حمیدرضا حیدری روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی بوشهر طی سال جاری 6 کیلومتر نیوجرسی جایگزین گاردریل می شود که تاکنون نیمی از آن انجام شده است.
وی عنوان کرد: تاکنون 2/5 کیلومتر جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل در جاده‌های استان خصوصا بخشی از محور دالکی- کنارتخته انجام شده و پروژه 3.5 کیلومتری محور محمدآباد به زائرعباسی شهرستان دشتی هم در دست اجراست.

moaven rahdari b
حیدری، ارتقاء امنیت جاده ها را مهم ترین دلیل جایگزین کردن نیوجرسی دانست و تاکید کرد: با توجه به تردد سالانه میلیون ها مسافر و گردشگر در جاده های بوشهر و بالا بودن میزان تصادفات، یکی از راه های کاهش خسارات ناشی از تصادفات و افزایش امنیت جاده ها جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل است.
به نقل از پایگاه خبری راه و شهرسازی بوشهر، حیدری تصریح کرد: عملیات خط کشی، نصب تابلو و علائم، آشکار سازی نقاط پر تصادف، جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و همچنین احداث روشنایی نقطه‌ای از دیگر برنامه‌ های این اداره کل در حوزه ایمنی راهها بوده که با جدیت در دست اجراست.

 /

استان بوشهر

Template Design:Dima Group