چهارشنبه 8 آذر 1402 | Wednesday 29 November 2023

رئیس مرکز فضای مجازی سپاه استان بوشهر گفت: چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش دیارجنوب، مهراب کیانی ظهر دوشنبه بیست و سوم آبان ماه در نشست با خبرنگاران از برگزاری چهارمین دوره رویداد تولید محتوای فضای مجازی در استان خبر داد و اظهار داشت: رویداد تولید محتوای فضای مجازی در استان بوشهر از 25 تا 27 آبان ماه در حسینیه عاشقان ثارالله بسیج بوشهر برگزار می‌شود.
وی جمعه 27 آبان ماه را زمان اختتامیه چهارمین دوره رویداد تولید محتوایی فضای مجازی استان بوشهر اعلام کرد و گفت: رویداد یاد شده چهارشنبه با حضور مسئولین استانی آغاز می‌شود.
رئیس مرکز فضای مجازی سپاه استان بوشهر بابیان اینکه رویداد یاد شده را در بخش‌های ملی، پویانمایی، موشن گرافیک، اپلیکیشن و بازی‌های یارانه‌ای دانست و بیان کرد: در بخش استانی نیز تولید پوستر و کلیپ مورد توجه برگزاری چهارمین دوره رویداد تولید محتوای فضای مجازی استان بوشهر قرار دارد.

kiyani neshast
کیانی بابیان اینکه جوانان به‌صورت گروهی و فردی در این رویداد به تولید محتوا می‌پردازند خاطرنشان کرد: محتواهای تولیدشده در روز پایانی پس از بررسی به برترین‌ها جوایزی اهدا می‌شود و برترین‌ها به مرحله راه می‌یابد.
وی خاطرنشان کرد: بستر فضای مجازی بستر آزادی است و افراد مختلف نسبت به تولید محتوا اقدام می‌کنند ولی در تولیدات فاخر و گروه‌های موفق بیش از ۲۰ گروه فعالیت می‌کنند و در بخش انفرادی صدها نفر در تولید محصولات اقدام می‌کنند.
رئیس مرکز فضای مجازی سپاه استان بوشهر ظرفیت جوانان بوشهری در تولید محتوا در فضای مجازی را بسیار مطلوب دانست و تصریح کرد: حمایت از این‌گونه فعالیت و رویداد امری مهم است که پس از تولید این محصولات این افراد رها نشوند که نقش آنان در فضای مجازی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد./ مهر

استان بوشهر

Template Design:Dima Group