يكشنبه 2 ارديبهشت 1403 | Sunday 21 April 2024

هافبک اسبق پرسپولیس که پس از مصدومیت شدید از سطح اول فوتبال فاصله گرفت، بعد از پیوستن به تیم لیگ یکی دریا بابل بعنوان بازیکن، حال وظیفه مربیگری نماینده مازندران را بر عهده گرفته است.

به گزارش دیارجنوب، محسن ربیع خواه هافبک اسبق پرسپولیس که در تابستان سال جاری طی انتخابی غیر منتظره به عضویت تیم لیگ یکی دریا بابل درآمده بود، پس از گذشت ۹ هفته از رقابت ها و با توجه به جدایی بیاتلو سرمربی بابلی ها، سکان هدایت این تیم را به دست گرفته و در آستانه دیدار هفته دهم مقابل آرمان گهر باید نقش مربی را نیز ایفا کند.

hafbak pers
ربیع خواه که جز بازیکنان کم حاشیه و آرام فوتبال محسوب می‌شود، حال در سمتی متفاوت قرار گرفته و باید دید آیا خودش را در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد داد یا از کنار زمین تیم دریا بابل را هدایت می‌کند؟
دریا بابل هم اکنون با ۱۰ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارد و عصر سه شنبه در خانه میزبان آرمان گهر سیرجان خواهد بود.
محسن ربیع خواه در دوران حضورش در پرسپولیس به بازیکنی محبوب برای برانکو با توجه به قابلیت حضور در پست‌های مختلف تبدیل شده بود اما عملکرد فنی این بازیکن هیچ وقت برای هواداران در درجه مطلوب قرار نگرفت تا هجمه‌های زیادی متوجه وی باشد. او اکنون در تجربه جدیدش و مقابل تیم آرمان گهر چه شرایطی را دنبال خواهد کرد. / خبر ورزشی

استان بوشهر

Template Design:Dima Group