چهارشنبه 8 آذر 1402 | Wednesday 29 November 2023

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از شناسایی لیدرهای اصلی اغتشاشات بوشهر خبر داد و گفت: در این آشوب‌ها تاکنون ۲۰۰ نفر بازداشت شده‌اند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از تسنیم، اکبر پورات صبح امروز در جمع خبرنگاران ‌با اشاره به حوادث اخیر و ناآرامی‌ها در ‌استان بوشهر اظهار داشت: در این استان "فتنه و اغتشاشات" اخیر‌ به‌خوبی مدیریت شد و وضعیت امنیتی بسیار مطلوبی داشتیم به‌نحوی که به کسی آسیبی ‌نرسید.
وی با اعلام دستگیری 200 نفر از اغتشاشگران در چند روز گذشته در سطح استان افزود: لیدرهای اصلی اغتشاشات استان بوشهر شناسایی شده‌اند و به‌زودی توسط نیروهای امنیتی دستگیر خواهند شد.

eghteshashat
‌‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه "فراخوان‌هایی در استان بوشهر صادر شد ولی با اقدامات به‌موقع مشکل خاصی را شاهد نبودیم"، تصریح کرد:‌ تعدادی از افراد در ارتباط با برخی تجمعات کوچک چندنفره در استان بوشهر بازداشت شدند، که اغلب این افراد آزاد شده‌اند و لیدرهای اصلی بازجویی شده‌اند.
وی با ابراز اینکه "در حوادث اخیر استان فوتی و مجروح نداشتیم"، اضافه کرد: ‌اقدامات خوب دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و نظارتی در استان بوشهر، نسبت به دیگر استان‌ها از نظر امنیتی وضعیت مطلوبی داشت.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group