جمعه 11 آذر 1401 | Friday 2 December 2022

فرماندار گناوه گفت: ۲۳ میلیارد تومان بودجه به حوزه ورزش این شهرستان در سال جاری پیش بینی و اختصاص یافته است.

به گزارش دیارجنوب، محمدتقی صفری روز پنجشنبه در این خصوص اظهار کرد: از این مجموع ۹ میلیارد تومان از محل کمیته برنامه ریزی شهرستان اختصاص یافته و ۱۴ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات نفت پیش بینی شده است.
وی اظهارداشت: باتوجه به اینکه شهرستان در عرصه‌های مختلف ورزشی، توانمند و ورزشکاران مستعد و مدال آور در سطح بین المللی دارد، در تلاشیم که زیرساخت ها و امکانات لازم را برای آنها فراهم کنیم.
وی گفت: کمیته برنامه ریزی شهرستان در توزیع اعتبارات به فصل ورزش شهرستان نگاه و توجه خاصی کرده است تا شاهد رشد و پیشرفت هرچه بیشتر این حوزه باشیم.

varzesh g
صفری افزود: شهرستان گناوه دارای ورزشکاران مستعد در بیشتر رشته ها بویژه دو و میدانی رده جانبازان و معلولان است که تاکنون در میادین بین المللی خوش درخشیدند و بارها پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزاز در آوردند.
فرماندار گناوه ادامه داد: امیر خسروانی یکی از ورزشکاران جوان و مستعد این شهرستان است که به تازگی در مسابقات دو و میدانی گرندپری کشور مراکش در ماده پرش طول ،مدال طلا را از آن خود کرد و در جلسه شورای اداری از ایشان تجلیل شد.
وی بیان داشت: یکی از نیازهای مهم ورزشکاران دو و میدانی کار شهرستان ، پیست تارتان بود که احداث آن در دستور کار قرار گرفت و در ردیف مصوبه های سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان بوشهر گنجانده شد.
فرماندار گناوه گفت: این پروژه مطالبه دیرینه ورزشکاران دو و میدانی کار این شهرستان بوده است که در هفته دولت امسال عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی افزود: برای احداث این پروژه ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار از محل سفر رئیس جمهور و استانی تامین شده است./ گناوه

استان بوشهر

Template Design:Dima Group