سه شنبه 18 بهمن 1401 | Tuesday 7 February 2023

بمناسبت هفته دفاع مقدس، دو پروژه عمرانی روستای راهدار دشتستان با حضور فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیارجنوب، فرماندار دشتستان روز چهارشنبه ۶ مهرماه در این آیین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تشکر از همت و تلاش مسئولین روستا اظهار داشت: همدلی خیرین در این روستا با تأسی از راه شهدا تبدیل به امکانات رفاهی و باعث پیشرفت عمرانی خواهد شد که این حرکت قابل‌تقدیر است.
بنافی برای انجام امور زیربنایی به مسئولین روستا تاکید کرد و افزود: تعامل داشتن در هر کاری باعث پیشرفت و توسعه شده و هرکجا که منیت بوده گره کار بیشتر و مشکلات حل‌نشده است.

محمد بحرانی دهیار روستای راهدار از انجام پروژه های دیوار حفاظتی ، آسفالت و بلوار ورودی روستا در آینده ای نزدیک خبر داد.

اعضاء شورای اسلامی روستای راهدار در این آیین از فرماندار دشتستان جذب جوانان روستا در کارخانه سیمان دشتستان را خواستار شدند.
گفتنی است این دو پروژه شامل زیرسازی سنگ جدول، آسفالت جاده‌های گلزار شهدا و آرامستان و معابر سطح روستای راهدار با مشارکت ۳۸ درصدی صنایع و معادن اطراف و کامیون داران روستا و ۱۲ درصدی بنیاد مسکن شهرستان دشتستان، شورا و دهیاری روستای راهدار به مساحت ۱۶۰۰۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۶۱ میلیارد ریال است که در هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
شایان ذکر اینکه در پایان این مراسم، فرماندار دشتستان با حضور در گلزار شهدای روستای راهدار با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد.

rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1rahdar eftetah defa 1

استان بوشهر

Template Design:Dima Group