پنجشنبه 6 مهر 1402 | Thursday 28 September 2023

سارق ۱۷ ساله‌ای که هنگام سرقت گوشی موبایل یک راننده خودرو ۲۰۶ او را با چاقو مجروح کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از تسنیم، شنبه هجدهم تیرماه جاری، رسیدگی به پرونده ضرب و جرح راننده پژو ۲۰۶ در خیابان ستارخان از سوی یک پسر ۱۷ ساله در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه ۲۹ (ویژه نوجوانان) و کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.
تحقیقات ابتدایی نشان داد، بامداد جمعه هفدهم تیر ماه جاری، ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در حال گشت‌زنی بودند که درگیری ۲ سرنشین موتورسیکلت با راننده پژو ۲۰۶ را در خیابان ستارخان مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

chaghoo
متهمان پس از مشاهده گشت نیروی انتظامی با موتورسیکلت متواری شدند که ماموران در یک تعقیب و گریز طولانی، موفق به توقف موتورسیکلت متهمان شدند و پسر نوجوان را دستگیر کردند؛ این در حالی بود که یکی از متهمان از چنگال ماموران پلیس گریخت.
از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، سرنشینان موتورسیکلت در خیابان ستارخان اقدام به سرقت تلفن همراه راننده پژو ۲۰۶ کردند که متهم ۱۷ ساله پس مشاهده مقاومت از سوی راننده خودرو، وی را هدف ضربات چاقو از ناحیه کتف قرار داده است.
همچنین متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم ضرب و جرح راننده خودرو با سلاح سرد و اقدام به سرقت تلفن همراه با کمک همدستش از راننده خودرو ۲۰۶ در خیابان ستارخان اعتراف کرد.
با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۲۹ متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل کانون اصلاح تربیت شد و تحقیقات درخصوص متهم دیگر پرونده که متواری است توسط کارآگاهان پایگاها دوم پلیس آگاهی ادامه دارد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group