سه شنبه 18 بهمن 1401 | Tuesday 7 February 2023

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ترخیص و مداوای یکی از مصدومین کارخانه سیمان دشتستان در بیمارستان سوختگی گناوه خبر داد و گفت: 3 مصدوم کارخانه سیمان دشتستان با اورژانس هوایی 115 استان بوشهر به شیراز اعزام شدند.

به گزارش دیارجنوب، دکتر حسن ملکی زاده در این ارتباط اظهار داشت: به دنبال حادثه آتش‌سوزی در کارخانه سیمان دشتستان، تعداد ۴ نفر از کارکنان کارخانه دچار سوختگی شدند.
وی تصریح کرد به‌محض اطلاع از وقوع حادثه دستور بر رسیدگی سریع و کامل درمانی به مصدومان حادثه کارخانه سیمان دشتستان داده شد.

masdoman siman 1
خدمات درمانی به بهترین شکل به مصدومین ارائه شد
دکتر ملکی زاده با تأکید بر اینکه خدمات درمانی به بهترین شکل به مصدومین ارائه شد افزود: با هماهنگی صورت گرفته مصدومین بلافاصله با کمک تیم امدادی به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شدند.
وی بیان کرد: کارهای اولیه برای مصدومین در بیمارستان شهید گنجی صورت گرفت و به جهت سوختگی که مصدومین داشتند نیاز به ارجاع به مرکز درمانی تخصصی بود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بلافاصله متخصص جراحی عمومی، متخصصی داخلی و متخصص بیهوشی در بیمارستان سوانح سوختگی گناوه به حالت آماده‌باش و آماده پذیرش مصدومین قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: مصدومین کارخانه سیمان دشتستان با چهار دستگاه آمبولانس مجهز اورژانس 115 به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اعزام شدند.

masdoman siman 1
دکتر ملکی زاده با بیان اینکه یکی از بیماران که دچار سوختگی جزئی نیز شده بود به مرکز تخصصی اعزام شد گفت: سه نفر از مصدومین به ترتیب 70، 60 و 20 درصد دچار سوختگی شده بودند.
وی تصریح کرد: به‌محض ورود مصدومین به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه تمامی کارهای لازم اولیه از جمله سرم تراپی برای تمامی مصدومین صورت گرفت و برای یکی از مصدومین نیز عمل سرپایی اسکاراتومی انجام شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از مصدومین باحال عمومی خوب از بیمارستان سوانح سوختگی گناوه ترخیص شد.

masdoman siman 1
دکتر ملکی زاده با بیان اینکه مصدومین کارخانه سیمان دشتستان با اورژانس هوایی 115 استان بوشهر به شیراز اعزام شدند اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم با مرکز هدایت اورژانس استان فارس صورت گرفت و پذیرش برای سه مصدوم گرفته شد و با بالگرد اورژانس هوایی 115 استان بوشهر با نیروی پرستار مجرب به استان فارس اعزام شدند.
به نقل از خبرنگار وبدا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: امکانات استان بوشهر برای ارائه خدمات باکیفیت عالی به بیمارستان سوانح سوختگی وجود دارد به‌گونه‌ای که از استان‌های هم‌جوار نیز برای دریافت خدمات درمانی به این مرکز تخصصی مراجعه می‌کنند.

خبرهای مرتبط:

آخرین خبر از حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان دشتستان و وضعیت مجروحین از زبان فرماندار شهرستان

۴ مجروح حاصل حادثه آتش سوزی کارخانه سیمان دشتستان

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group