دوشنبه 10 بهمن 1401 | Monday 30 January 2023

شرکت آبفا استان بوشهر در پی انتشار خبری مبنی بر آلوده بودن آب شرب در دشتستان و حواشی بوجود آمده جوابیه ای صادر کرد.

به گزارش دیارجنوب، متن این جوابیه به شرح ذیل است:
با سلام و احترام
نظر به انتشار خبری مبنی بر آلوده بودن آب شرب در دشتستان؛ به استحضار شهروندان و مردم شریف شهرستان دشتستان می رساند آب توزیعی از طریق شبکه های توزیع آب این شهرستان هیچگونه مشکل کیفی و میکروبی نداشته و آمار مرکز بهداشت این شهرستان بعنوان دستگاه ناظر دال بر نادرست بودن اخباری از این نوع می باشد.
آلودگی میکروبی آب توزیعی از طریق شبکه های توزیع این شهرستان ،برای این شرکت پذیرفتنی نبوده کما اینکه باتوجه به آمارهای ارائه شده در زمستان ۱۴۰۰ از سوی مرکز بهداشت شهرستان، و با اقدامات انجام شده توسط آبفا طی سال گذشته، وضعیت کیفیت آب بهبود قابل توجهی یافته و این تلاش ها جهت رسیدن به وضعیت مطلوبتر بصورت مستمر ادامه دارد.

javabiye
مواردی مانند وجود زالو در آب به دلیل پوشش مناسب مخازن ومبادی ورودی آب وایزوله نمودن به هیچ وجه در منابع آبی تحت پوشش این شرکت در شهرستان دشتستان نبوده و متاسفانه پوشش خبری انجام شده نامطلوب بوده است.
بالا بودن املاح در برخی مناطق محدود بدلیل افزایش مصارف بیش از سرانه و محدودیت منابع آبی بوده؛ لذا شرکت آبفا استان تلاش می نماید با ارائه طرح های ارتقا و تخصیص و تامین اعتبار مورد نیاز جهت اجرای کارخانه های آب شیرین کن، گام بلندی در جهت تامین آب با کیفیت تر و خدمت رسانی مطلوبتر به مردم عزیز شهرستان بردارد.


روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر

استان بوشهر

Template Design:Dima Group