پنجشنبه 6 مهر 1402 | Thursday 28 September 2023

رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: این سازمان آمادگی دارد در صورت نیاز در شرایط اضطراری برای اعزام آمبولانس هوایی برای ارسال خون همکاری کند.

به گزارش دیارجنوب، در دیدار رئیس اوژانس ۱۱۵ بوشهر و مدیرکل انتقال خون این استان درباره تامین خون مورد نیاز بیماران در کوتاه‌ترین زمان گفتگو شد.
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: مهم‌ترین رسالت انتقال خون تامین خون کافی و سالم در کوتاه‌ترین زمان برای بیماران و نیازمندان است، که این امکان در استان فراهم شده است.

orjans khoonدکتر علیرضا باستین افزود: همکار متقابل دو نهاد حیاتی انتقال خون و اورژانس در حوزه سلامت می‌تواند در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم این مسیر را پویا‌تر کند.
رئیس سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر هم ضمن اعلام آمادگی همکاری در زمینه‌های مختلف با انتقال خون گفت: زندگی بخشی به افراد حادثه دیده که نیازمند خون هستند کاهش زمان خدمت رسانی را می‌طلبد.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: اورژانس ۱۱۵ آمادگی دارد در صورت نیاز در شرایط اضطراری برای اعزام آمبولانس هوایی برای ارسال خون همکاری کند.
در این دیدار مقرر شد برای اعزام اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای گروه‌های سیار اهدای خون همکاری لازم انجام گیرد./ صداوسیما

استان بوشهر

Template Design:Dima Group