دوشنبه 20 آذر 1402 | Monday 11 December 2023

هم‌زمان با آغاز دهه مبارک فجر، دومین یادواره شهدای حقوقدان استان بوشهر با حضور معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و قضایی در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در این آئین اظهار داشت: طبق سنت و تجربه خداوندی، یک جامعه برای قرار گرفتن در مسیر انسانیت، رشد، کمال و تعالی، دشمنان زیادی دارد که در هر زمانی در مقابل نظام دینی و اسلامی ایستاده و صف‌آرایی می‌کنند؛ بنابراین لازم است در برابر این دشمنان ایستادگی و جهاد کنیم.
سردار یدالله جوانی بیان کرد: اگر همه ما بپذیریم که جهاد در جامعه دینی یک تکلیف حتمی، قطعی و مستمر است آن وقت لازم است تشخیص دهیم که هر کس در هر موقعیتی چطور باید جهاد خود را انجام دهد و امروز جهاد کنونی ما در چه عرصه‌ای است؟

hoghoghdan boshehr 1
وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز همه را به جهاد بزرگ عصر ما یعنی جهاد تبیین فرا می‌خواند و همه ما لازم است بدانیم وقتی که مبحث جهاد با قیدی مطرح می‌شود یعنی این که دشمن ورودی جدی به آن عرصه پیدا کرده است و تمام امکاناتش را در نقطه‌ای متمرکز کرده و در آن جا سرمایه‌گذاری کرده است و ما نیز وظیفه داریم بر روی آن عرصه متمرکز شویم.
این مقام مسئول یادآور شد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی به این دلیل که ملت ایران به برکت ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌هایش در بسیاری از عرصه‌ها به موقعیت بازدارندگی رسیده است و به خاطر این که متوجه شده‌اند که امکان ندارد در جنگ نظامی با ملت ایران به پیروزی برسند جنگ تمام عیاری را با عنوان «جنگ شناختی» بر علیه ملت ما به راه انداخته‌اند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران اذعان کرد: حوزه اصلی جنگ شناختی، فکر، ذهن و تصمیماتی است که به افکار شکل می‌دهد و امروز دشمنی که 43 سال نتوانسته است از راه‌های مختلف جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرد تلاش می‌کند تا با گذشت زمان زیادی از مبدأ انقلاب اسلامی و جابجایی نسل‌ها به اهداف خود برسد.
سردار جوانی خاطرنشان کرد: جوان امروز ما زمانی به انقلاب، امام و شهدای خود افتخار می‌کند که شناخت لازم را درباره آن‌ها داشته باشد اما دشمن تلاش می‌کند تا این چنین شناختی نسبت به قبل از انقلاب اسلامی در ذهن او ایجاد نشود.
وی تأکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند تا جوانان را به انقلاب اسلامی بدبین کرده و با راه انداختن جنگ شناختی، در ذهن آن‌ها تردید ایجاد کنند که راهبرد اصلی مقابله با این جنگ دشمن، جهاد تبیین است و جهادگران این عرصه لازم است این هنر را داشته باشند که به مردم آگاهی و شناخت درست بدهند.
به نقل از خبرگزاری بسیج از بوشهر؛ در این آیین از خانواده‌های شهید حجت الاسلام حاج حسین خاتمی- معاون قضایی دادگستری استان بوشهر- و میر بهزاد شهریاری- نماینده مردم رودباران (دشتی، تنگستان، دیر و کنگان) در مجلس شورای اسلامی- از شهدای حقوقدان استان بوشهر تجلیل شد.

hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1hoghoghdan boshehr 1

/

استان بوشهر

Template Design:Dima Group