چهارشنبه 8 آذر 1402 | Wednesday 29 November 2023

چهار کشور انگلیس، آمریکا، استرالیا و کانادا در تداوم مواضع مداخله‌جویانه در امور داخلی ایران، تحریم‌های جدیدی را به بهانه مسائل حقوق بشری و تداوم حمایت از اغتشاشات پارسال علیه شخصیت‌های کشورمان وضع کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر از دستگیری ۸۰۰ نفر از اغتشاشگران در استان خبر داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی، پنجشنبه شب گذشته تعدادی از اغتشاشگران پیش از آسیب رساندن به مراکز اداری و آموزشی استان دستگیر شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از دستگیری لیدرهای اصلی اغتشاشگران در بوشهر خبر داد و گفت: این افراد با شبکه‌های معاند خارج از کشور در ارتباط بودند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: لیدرهای اصلی تجمع مسالمت‌آمیز پارس جنوبی با درایت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از شناسایی لیدرهای اصلی اغتشاشات بوشهر خبر داد و گفت: در این آشوب‌ها تاکنون ۲۰۰ نفر بازداشت شده‌اند.

خبر شبکه یک سیما امشب و برای چند ثانیه هک شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۱ را سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری کردند.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: سفر رئیس جمهور به قطر نقش مهمی در پیشبرد سیاست منطقه گرایی دولت سیزدهم دارد.

کار بچه‌های سپاه برای مقابله با توطئه‌های گروهک‌ها دشوار شده بود. ازاین‌رو باید فکر اساسی و چاره‌ای مؤثر برای خشکاندن ریشه‌های فتنه منافقان و ضدانقلاب، اندیشیده می‌شد که شهید محمد تورانی با توانایی و استعدادی که داشت پذیرفت بین‌شان نفوذ کند. این شهید در تشکیلات منافقین به جایگاه بالایی رسید و نقش اصلی فروپاشی این تشکیلات را داشت.

گروه هکری موسوم به «عصای موسی» از هک موفق دوربین‌های مداربسته در فلسطین اشغالی خبر داد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group