دوشنبه 10 بهمن 1401 | Monday 30 January 2023

خبر شبکه یک سیما امشب و برای چند ثانیه هک شد.

کار بچه‌های سپاه برای مقابله با توطئه‌های گروهک‌ها دشوار شده بود. ازاین‌رو باید فکر اساسی و چاره‌ای مؤثر برای خشکاندن ریشه‌های فتنه منافقان و ضدانقلاب، اندیشیده می‌شد که شهید محمد تورانی با توانایی و استعدادی که داشت پذیرفت بین‌شان نفوذ کند. این شهید در تشکیلات منافقین به جایگاه بالایی رسید و نقش اصلی فروپاشی این تشکیلات را داشت.

گروه هکری موسوم به «عصای موسی» از هک موفق دوربین‌های مداربسته در فلسطین اشغالی خبر داد.

دو مدیر بانک دولتی به همراه چهار مشتری در بوشهر به اتهام دریافت رشوه به میزان ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و تحصیل مال از طریق نامشروع به میزان ۱۴۸ میلیارد ریال دستگیر شدند.

یکی از مدیران کل استان بوشهر توسط دستگاه‌های امنیتی بازداشت شد.

آیت‌الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند محسن رضایی، در حکمی محمدباقرذوالقدر را به سمت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کرد.

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری طی اطلاعیه شماره۱۳، توضیحاتی درباره شکایات احتمالی از نحوه برگزاری انتخابات ارایه کرد.

بنابر اعلام ستاد انتخاباتی عبدالناصر همتی حساب توئیتری این کاندیدای انتخابات، به حالت تعلیق درآمده است.

علی لاریجانی پس از رد صلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: امروز صبح و بعدازظهر جلسه بررسی صلاحیت داوطلبان را داشتیم و با توجه به گزارش‌های کارشناسی و دقت اعضای محترم، بررسی‌ها ادامه دارد و ما به جمع‌بندی نهایی نرسیدیم.

یک فعال سیاسی اصولگرا مهمترین مانع پیش روی تولید را بانک ها دانست و مواردی چون تمرکز بر رشد تولید، توجه به پیوست فرهنگی، فراهم کردن بستر برای اشتغال زایی جوانان، ساماندهی جمعیت و رفع مشکل کمبود آب را از مهمترین موضوعاتی دانست که باید محور اصلی فعالیت رئیس جمهور بعدی باشد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group