پنجشنبه 6 مهر 1402 | Thursday 28 September 2023

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها و شکل‌گیری توده گرد و غبار برفراز کشور همسایه و تاثیرگذاری آن بر غرب و جنوب غرب ایران خبر داد.

سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در برخی استان‌ها از بارش باران،‌ رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا جمعه در ۹ استان کشور خبر داد.

با گذشت ۴۰ روز از حادثه حمله اخیر به زائران و خادمان حرم مطهر شاهچراغ (ع) و پس از برگزاری سه جلسه رسیدگی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز متهمان این پرونده به اعدام و حبس محکوم شدند.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار پراکنده و وزش باد در برخی استان‌ها همچنین وزش باد و کاهش دما در نقاط مختلف کشور خبر داد.

خراسان رضوی با هدف بهره‌مندی زائران و مجاوران از فیوضات این شب نورانی، مراسم‌ عزاداری ویژه شب، روز و شام شهادت امام همام با حضور سخنرانان و مداح های برجسته کشوری در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته جاری و ابتدای هفته آینده را برای محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.

سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید و خسارت به‌ محصولات کشاورزی خبر داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش‌های سیل‌آسا طی امروز در برخی استان‌ها و کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در نوار شمالی، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از تغییر ساعت کاری کارکنان قوه قضاییه از نیمه دوم شهریور خبر داد.

طی ۳ روز آینده هوای چهارمحال و بختیاری کمی ابری همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در ۹ استان همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در ۶ استان هشدار داد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group