دوشنبه 10 بهمن 1401 | Monday 30 January 2023

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در حالی می‌گوید هنوز هچ مجوزی برای افزایش قیمت بلیت هواپیما صادر نشده که بررسی‌ها نشان می‌دهد شرکت‌های هواپیمایی اقدام به افزایش خودسرانه نرخ بلیت در همه مسیرها کرده اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن موتور گفت: قیمت روغن موتور را دستوری ثابت نگه داشتند و به نظر می‌رسد تولیدکنندگان عرضه را محدود تا قیمت روغن موتور در بازار واقعی شود؛ این در حالیست که تولیدکنندگان این ادعا را طرح می‌کنند که توزیع و عرضه روغن موتور نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه افزایشی نیز بوده است.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با ایجاد یک همراه بانک جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.

رئیس پلیس فتا با بیان اینکه اکثر لینک‌های آلوده در پنجشنبه و جمعه‌ها برای مخاطبان ارسال می‌شود، گفت: مخاطبان در ایام آخر هفته بر روی لینکی که نمی‌شناسند، اصلا کلیک نکنند!

برگزاری مهمانی و صرف میوه و شیرنی و خشکبار در شب یلدا یکی از سنت های قدیمی ایرانیان است و «شب یلدای کارگری» حداقل ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

طبق گفته‌های رئیس اتحادیه آموزشگاه‌های تعلیم رانندگی، برخی از مربیان از این صنف خارج شده و به فعالیت در تاکسی‌های اینترنتی و آموزش خصوصی روی آورده‌اند. پیگیری‌های ایسنا از این ماجرا نشان می‌دهد آموزش خصوصی حدود ساعتی ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

رئیس پلیس فتا استان خراسان جنوبی در خصوص کلاهبرداری از کاربران فضای مجازی با ترفند کمک به افراد نیازمند به‌بهانه شب یلدا هشدار‌داد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش خدمت بازنشستگان از ۹ آذرماه خبر داد.

رئیس پلیس فتای پایتخت از کشف پرونده کلاهبرداری تلفنی با موضوع برنده شدن در قرعه کشی خبر داد و گفت: متهم با ترفند برنده خوش شانس رادیویی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کرد.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با ایجاد فیشنگ و با ترفند خرید شارژ تلفن همراه با هدیه اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب کاربران کرده بود، خبر داد.

قائم‌مقام سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: برای پیشگیری از رفتن به‌سمت جمعیت سالخورده قانون "حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" وضع شد و مجموعه‌ای از اقدامات را تعریف و سعی کرده است همه ارکان و بخش‌های حاکمیتی، حکومتی و حتی بخش‌های غیردولتی مردم‌نهاد، دستگاه‌های فرهنگی، اجتماعی، مؤسسات دولتی و غیردولتی را پای کار بیاورد تا این اتفاق برای جمعیت کشور ما رخ ندهد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group