پنجشنبه 6 مهر 1402 | Thursday 28 September 2023

اداره راه و شهرسازی استان تهران (جنوب غرب) با ارسال پیامکی عجیب به متقاضیان نهضت ملی مسکن به آنها هشدار حذف از این طرح ملی را تا ۲۰ مهرماه ۱۴۰۲ داد.

رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت با انتقاد از تسهیل فرایند صدور مجوز فروش دخانیات و با اشاره به نامه وزیر بهداشت به وزیر صمت، گفت: در این نامه به دو موضوع کلیدی ممنوعیت فروش محصولات دخانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و ممنوعیت فروش محصولات دخانی الکترونیکی تاکید شد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها در کمیسیون متبوعش خبر داد.
گراف کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد و گفت: هم‌اکنون یک سکوی اینترنتی، عرضه ۱۱ قلم کالای اساسی مشمول طرح کالابرگ را آغاز کرده و در آینده نزدیک تعداد این سکو‌ها افزایش می‌یابد.

مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت­ گفت: در حال حاضر، پرداخت سود سهام عدالت یا واریز اضافه سود این سهام انجام نمی‌شود. وی تذکر داد: فریب پیام های جعلی پرداخت سود سهام عدالت نخورید

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از برگزاری جشن عاطفه‌ها به مدت ۲ ماه (از ۱۵ مرداد تا ۱۵ مهر) خبر داد.

دبیر علمی سی‌ونهمین کنگره روانپزشکان ایران گفت: طی ۲۶ سال گذشته آمار این بیماری در کشور ما حدود دو برابر شده است.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از کشف پرونده کلاهبرداری تلفنی با موضوع برنده شدن سفر اربعین در یک برنامه رادیویی خبر داد.

وزیر کشور گفت: به‌روزرسانی و جایگزینی ۵۰ هزار تاکسی فرسوده با خودروهای برقی در دستور کار بوده و انجام می‌شود.

معاون شرکت آبفای کشور گفت: ۲۶۹ شهر دارای تنش آبی در سطح کشور شناسایی شده که با اجرای پروژه‌های اولویت‌دار از اخلال در ارائه خدمات پیشگیری شد.

گمانه‌ای که در این بین شنیده می‌شود، احتمال سه‌نرخی شدن قیمت بنزین است که البته مقامات دولتی و حتی نمایندگان مجلس تاکنون تکذیب کرده‌اند. علی بهادری‌جهرمی، سخنگوی دولت، بیست و هشتم تیرماه درباره سه‌نرخی شدن قیمت بنزین، با رد شایعات مربوط به این موضوع اعلام کرده بود: در واکنش به این دسته از شایعات فقط باید خندید.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group