دوشنبه 11 مهر 1401 | Monday 3 October 2022

رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۳۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه برای رونق بخشی تولید شامل خدمات، کشاورزی و صنعت و معدن کشور پیش بینی شده است.

به گزارش دیارجنوب، مصطفی طاهری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از شرکت دریا صنعت تنگستان اظهار داشت: انتظار می‌رود این رقم تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه در کنار تسهیلات بانک‌ها به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان افزایش یاید.
وی اظهار کرد: امروز مهمترین بحث مطرح در مجلس در راستای حمایت از تولید، قانون تبصره ۱۸ بودجه است که در این قانون تبصره ویژه برای حمایت از تولید مطرح شده و طی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ توانسته به خوبی از صنعت حمایت کند.

bazdid darya sanat 1
طاهری با اشاره به سفر یک روزه نظارتی رئیس مجلس شورای اسلامی به استان بوشهر اظهار کرد: در این سفر نظارتی از چهار حوزه صنعت، معدن، پتروشیمی و ارتباطات، فناوری و اطلاعات استان بازدید به عمل می آید.
طاهری اضافه کرد: یکی از اولویت‌های مورد تاکید رهبر معظم انقلاب که تلاش می‌شود در قانون برنامه هفتم توسعه به آن پرداخته شود صنعت دریا است و تلاش می‌شود در استانی مانند بوشهر که دریا بعنوان یکی از مزیت‌های آن به شمار می‌رود از این قابلیت استفاده بهینه ای شود.
وی ادامه داد: براین اساس تلاش می شود پتانسیل‌های کشور در بخش دریا که بخشی از آن مغفول مانده در استان بوشهر بررسی و مشکلات این بخش مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در این سفر یک روزه تلاش می‌شود برای یک برنامه ریزی مناسب پتانسیل‌های داخلی در بخش صنعت دریا بررسی شود./ ایرنا

bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 10bazdid darya sanat 1bazdid darya sanat 1

/

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group