دوشنبه 11 مهر 1401 | Monday 3 October 2022

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت: نانوایی‌های شهرستان موظف هستند تابلوی اعلام روز تعطیلی را در معرض دید عموم نصب کنند.

به گزارش دیارجنوب، علی کشتکار در نشست کارگروه آرد و نان شهرستان اظهار داشت: تعطیلی‌های غیرمعمول به بهانه کاهش سهمیه آرد یا کاهش ساعت پخت واحد صنفی یکی از اتفاقات جدی در همه نانوایی‌های شهرستان بود که موجب گله‌مندی شهروندان می‌گردید.
کشتکار اضافه کرد: به همین منظور اعضاء کارگروه آرد و نان شهرستان در چندین نوبت به‌صورت نامحسوس از نانوایان شهرستان بازدید کردند تا این مشکل را مرتفع نمایند.

dashtestan samt jalase 1
وی نظارت مستمر از نانوایان در شهرستان را جزو برنامه‌های حوزه بازرسی عنوان کرد و گفت: بازرسان به‌صورت مستمر در بازار و سطح شهر حضورداشته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا تعطیلی خارج از روز تعیین‌شده با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
وی در ادامه تصریح کرد: کارگروه آرد و نان طی جلسه‌ای مصوب کرد که هر نانوایی در شهرستان موظف به نصب تابلوی روز تعطیل واحد مربوطه در معرض دید مشتریان باشد.

dashtestan samt jalase 1
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان بابیان اینکه با متخلفین هیچ‌گونه مماشاتی نخواهیم شد اعلام کرد: همشهریان محترم و فعالین اجتماعی در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی مراتب را از طریق سامانه 124 و یا به‌صورت حضوری به واحد بازرسی و نظارت اداره صمت گزارش کنند تا بازرسان اداره در کمترین زمان ممکن موضوع را مورد بررسی و در صورت محرز شدن تخلف نسبت به تشکیل پرونده اقدام و به تعزیرات حکومتی ارسال گردد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group