جمعه 15 مهر 1401 | Friday 7 October 2022

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از پیگیری برای تأمین مسکن خبرنگاران خبر داد و گفت: روابط عمومی‌های ادارات استان بوشهر حمایت می‌شوند.

به گزارش دیارجنوب، اکبر پورات بعد از ظهر شنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر اظهار داشت: روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در کنار هم نقش مهمی در امیدآفرینی در جامعه دارند.
وی به اقدامات تأثیرگذار و مهم دولت سیزدهم در حوزه اقتصادی اشاره کرد و ادامه داد: در استان بوشهر شاهد اجرای کارهای بسیار مهمی هستیم که یکی از این اقدامات اجرای طرح نهضت ملی مسکن است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: در طرح نهضت ملی مسکن تا پایان عمر دولت سیزدهم باید ۴۲ هزار واحد مسکونی در استان بوشهر اجرا شود که تاکنون ساخت ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد آغاز شده است.
وی با تأکید بر انعکاس خدمات و فعالیت دولت بیان کرد: دفاع از نظام، ارائه دستاوردهای انقلاب و جهاد تبیین یکی از مأموریت‌ها و وظایف روابط عمومی ادارات است.
پورات تحول اقتصادی در کشور را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: برنامه‌های حوزه اقتصادی تسریع یافته است که سال آینده گشایش اقتصادی خوبی در کشور ایجاد می‌شود.

poorat
مسئولیت سخت روابط عمومی‌ها
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم را از اهداف دشمن دانست و تأکید کرد: فراهم کردن روحیه امیدواری در بین مردم باید در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد تا اهداف دشمن محقق نشود.
پورات نقش روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی را مهم و کلیدی خواند و بیان کرد: تقویت روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و ادارات و تحقق مطالبات آنان یکی از اولویت‌ها است و در این راستا مدیران دستگاه‌های اجرایی باید حمایت ویژه از روابط عمومی‌ها کنند تا این مجموعه تقویت شود.
وی ضمن قدردانی از تلاش و فعالیت مدیر روابط عمومی استانداری بوشهر تصریح کرد: استاندار بوشهر حامی اصلی روابط عمومی‌ها است و حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هم توجه ویژه‌ای به تحقق مطالبات مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و ادارات دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن در عرصه‌های فرهنگی، رسانه‌ای و اجتماعی تأکید کرد: روابط عمومی دستگاه‌ها در عرصه مقابله با اهداف دشمن نقش مهم و سختی دارند و در این زمینه جهاد تبیین باید مورد توجه ویژه قرار دهند.
تأمین مسکن خبرنگاران
پورات تأمین مسکن خبرنگاران را یکی از تأکیدات مهم استاندار بوشهر دانست و افزود: پرداخت وام کم بهره در حوزه رسانه، روابط عمومی و خبرنگاران یک ضرورت است که پیگیری می‌شود.
وی تأمین اینترنت مجموعه کارکنان روابط عمومی ادارات را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: پیگیری اشتغال، مسکن و تحقق مطالبات خانواده ایثارگران، شهدا و جانبازان مورد توجه ویژه قرار دارد.
در این جلسه ضمن معرفی و اهدا احکام هیئت رئیسه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر، از اعضا قبلی قدردانی شد./ مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group