جمعه 28 مرداد 1401 | Friday 19 August 2022

استاندار بوشهر با اشاره به ساخت مجتمع آموزشی توسط سازمان انرژی اتمی در بوشهر گفت: سازمان انرژی اتمی نسبت به تکمیل مدرسه ساخته شده در بوشهر تا ابتدای مهرماه اقدام کرده و تا سال تحصیلی جدید راه‌اندازی شود.

به گزارش دیارجنوب، احمد محمدی‌زاده صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با قدردانی از اجرا طرح‌های تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان برای آمادگی کنکور اظهار داشت: آماده‌سازی دانش‌آموزان برای کنکور سال آینده باید در دستور کار جدی آموزش و پرورش قرار بگیرد.
وی با تأکید بر هم‌افزایی آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی استان گفت: برای بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان در آموزش و پرورش هم‌افزایی بین آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها ضروری است.
استاندار بوشهر اجرا طرح هر دانش‌آموز یک مهارت را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این طرح با هماهنگی بین ادارات کل آموزش و پرورش، تعاون کار و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه‌ای استان مورد بررسی قرار گرفته و تدوین شود.

mohamadizade ostandarr
محمدی‌زاده توجه به جذب نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: استخدام معلمان و جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان یک مسئله مهم و حیاتی است و باید با حساسیت و دقت ویژه انجام شود.
وی با اشاره به وضعیت مدرسه نیروگاه اتمی در بوشهر تأکید کرد: مدارس تحت مدیریت سازمان انرژی اتمی در کشور جز بهترین مدارس هستند و باید از این فرصت برای مردم استان بوشهر استفاده کنید.
استاندار بوشهر از راه اندازی مدرسه نیروگاه اتمی بوشهر در سال تحصیلی جدید خبر داد و بیان کرد: سازمان انرژی اتمی نسبت به تکمیل مدرسه ساخته شده در بوشهر تا ابتدای مهرماه اقدام کرده و فرآیند ثبت‌نام هم بر اساس مقررات آموزش و پرورش برای این نوع مدارس انجام شود.
محمدی‌زاده با اشاره به تأسیس هنرستان هنرهای زیبا در استان گفت: باید هنرستان‌های هنرهای زیبا بر اساس ظرفیت‌های مناطق مختلف استان بوشهر راه‌اندازی شود و ایجاد هنرستان تجارت بر اساس ظرفیت ساحلی یک ضرورت است./ تسنیم

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group