جمعه 28 مرداد 1401 | Friday 19 August 2022

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: سهمیه استخدام استان بوشهر در نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۵۴۵ نفر است.

به گزارش دیارجنوب، حمدالله اژدری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی براساس مجوزی که سازمان امور استخدامی در سال ۱۴۰۰ صادر کرده بود با تاخیر در ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد که نتایج اولیه این آزمون براساس چند برابر ظرفیت جمعه گذشته اعلام شد.
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ن این مصاحبه از امروز دوشنبه ۶ تیر شروع شده و تا ۲ هفته ادامه دارد که با احتساب یک روز برای جاماندگان در نهایت ۱۵ روزه مصاحبه به پایان می‌رسد.

estekhdam a p
وی تصریح کرد: بیشترین نیاز معلم در کل کشور در دوره ابتدایی است که به همین علت در آزمون اخیر نیز افزون بر ۲۱۰ نفر از سهمیه استخدامی استان بوشهر مربوط به آموزگاران این مقطع است و سهمیه استان در این آزمون استخدامی ۵۴۵ نفر است که در حال حاضر ۹۳۴ نفر برای مرحله مصاحبه تخصصی و گزینش حضور پیدا کرده‌اند.
اژدری افزود: ۴۰ درصد پذیرفته شدگان آقا و ۶۰ درصد خانم هستند، و پس از فرایند مصاحبه افراد برگزیده در یک دوره مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده و پس از آن از اول مهر به کار گرفته می‌شوند.
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد: براساس قانون شهرستان‌های استان مشمول بومی گزینی شده و از امتیاز ویژه برخوردار می‌شوند، که نمره علمی این افراد با ضریب یک و چهار دهم محاسبه می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: در زمان حاضر ۱۵ هزار و ۳۵۰ نفر در بخش‌های اداری و خدماتی این اداره کل مشغول به کار هستند، عنوان کرد: اکنون هزارو ۵۰۰ نفر کمبود نیرو داریم که با احتساب جذب جدید، هزار نفر کمبود نیرو خواهیم داشت./ فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group