دوشنبه 11 مهر 1401 | Monday 3 October 2022

دفتر موقت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهر برازجان با حضور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر و فرماندار دشتستان راه اندازی شد.

به گزارش دیارجنوب، سید عباس موسوی نژاد مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر در این آئین اظهار داشت: با ابلاغ بخشنامه وزارت کشور و با برگزاری جلسه مشترک میان دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مدیران دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی شهر های بوشهر و برازجان، برنامه ریزی لازم به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی در محله های کمتر برخوردار این دو شهر انجام شد.
وی اضافه کرد: دفتر موقت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا پایان سال به کودکان و نوجوانان در شهر برازجان خدمات ارائه می کند.

tashilgari borazjan
موسوی نژاد افزود: راه اندازی این پایگاه‌های موقت با استفاده از ظرفیت موجود دفاتر تسهیلگری و توسعه محلات بوشهر و برازجان در حوزه های نیروی انسانی، فضای آموزشی و نفوذ فرهنگی میان جامعه هدف انجام می شود.
وی اضافه کرد: توجه ویژه به محله‌های کم برخوردار یکی از تاکیدهای رهبر معظم انقلاب و از وظایف اصلی سازمان اجتماعی کشور و دفاتر امور اجتماعی و فرهنگی در استانداری ها است.
موسوی نژاد اضافه کرد: برنامه ریزی و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در راستای ساماندهی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان ضروری است.
وی گفت: در زمان حاضر ۲ دفتر تسهیلگری محلی در استان بوشهر فعال است که محله‌های رایانی، سرتل و امامزاده بوشهر و محله‌های حسین آباد، اکبرآباد، فرهنگیان و کوی گرمسیری برازجان را زیر پوشش قرار داده است.
به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، موسوی نژاد گفت: دفاتر تسهیلگری در محله‌های حاشیه‌ای و کمتر توسعه یافته شهری مستقر می‌شوند و به عنوان رابط مردم با بخش دولتی و دستگاه‌های خدمات رسان تلاش می‌کنند در راستای ساماندهی و بهبود وضعیت شهری این محله‌ها اقدام کنند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group