دوشنبه 11 مهر 1401 | Monday 3 October 2022

سرپرست سابق فرمانداری دشتستان گفت: فرمانداری برای ما هدف نبود بلکه ابزاری برای خدمت و تلاش شبانه روزی بمنظور رفع مشکلات مردم بود.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب، استاندار بوشهر بعدازظهر روز شنبه 31 اردیبهشت ماه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دشتستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: شهدا بزرگترین مجاهدان ما بودند که جان خود را در راه نظام اسلامی تقدیم کردند و ما اکنون بعنوان ادامه دهنده راه آنها باید تا رمق در بدن داریم برای خدمت به مردم و این نظام تلاش کنیم.
وی ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر عنوان کرد: فتح خرمشهر از لحاظ نظامی، حادثه ای مهم و نقطه عطفی در تاریخ ملت است که فرزاندان و نوادگان شما در قرن های مختلف به آن افتخار خواهند کرد.
استاندار بوشهر به تلاش های بی وقفه و جهادی صادق بوستانی سرپرست فرمانداری دشتستان اشاره کرد و گفت: بوستانی در ابتدا برای جایگاه معاونت سیاسی فرمانداری این شهرستان در نظر گرفته شده بود که در نهایت بعنوان فرماندار معرفی شود؛ ولی بدلیل اتفاقات مختلف و تغییرات مدیریتی در فرمانداران، وی را بعنوان سرپرست و معاون سیاسی این مجموعه در نظر گرفتیم.
وی تصریح کرد: صادق بوستانی سرپرست فرمانداری دشتستان به مدت 4 ماه و 20 روز بصورت شبانه روزی، خالصانه وجهادی برای مردم تلاش کرد و از این بابت از عملکردش رضایت کامل داشتم و از این به بعد نیز در استانداری کنارم خدمت خواهد کرد.

moarefe benafi 1
محمدی زاده با بیان اینکه در راستای ارتقای فرزندان شهدا تلاش خواهم کرد، افزود: فرزندان شهدا، ایثاگران و جانبازان این استان در استانداری و فرمانداری ها از برنامه های اصولی ما هستند که به هرطریقی آنها را گرامی داشته و خود را مدیون آنها میدانیم.
وی درخصوص انتخاب فرماندار دشتستان عنوان کرد: با تشکیل جلسه وحضور 10 صاحب نظر در دشتستان، گزینه های پیشنهادی را مورد بررسی قرار دادیم و پس از رای گیری "احمد بنافی" بیشترین رای را از آن خود کرد.
استاندار بوشهر یادآور شد: سپاه برای احمد بنافی این جوان انقلابی برنامه هایی داشت و بسختی توانستیم موافقت آنها را گرفته و وی را بعنوان فرماندار مهمترین شهرستان استان معرفی کنیم.
محمدی زاده با بیان اینکه دشتستان بزرگترین و مهمترین شهرستان استان بوشهر است، افزود: بزرگترین جامعه ایثارگری و پیشکسوتان ما در دشتستان قرار گرفته و باید هرچه زودتر فرماندار این شهرستان مشخص میشد.
وی با بیان اینکه روند تایید و انتصاب احمد بنافی بعنوان فرماندار جدید شهرستان 50 روز به طول انجامید، افزود: امروز یک فرماندار انقلابی، تحصیل کرده و هوشمند به دشتستان تحویل دادیم و باید با انسجام و همدلی برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.
محمدی زاده با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر برازجان و شهردار این شهر باید با هم هماهنگ باشند و از اختلافات بپرهیزند، افزود: باید از فرصتی که خداوند در اختیار ما قرار داده استفاده نموده و به مردم نجیب، لایق و صدیق خدمت رسانی کنیم و پایه های نظام اسلامی را روز به روز تقویت نماییم.
صادق بوستانی سرپرست سابق فرمانداری دشتستان در این آیین ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: استاندار انقلابی و جهادی ما از دل مکتب حاج قاسم بیرون آمده و ما نیز افتخار سربازی ایشان را داریم.
وی به خدمات عظیم استاندار بوشهر برای ارتقاء جایگاه استان در سطح ملی اشاره کرد و گفت: نحوه رفتار ما نیز با الگوپذیری و پذیرش توصیه های ایشان خواهد بود.
سرپرست سابق فرمانداری دشتستان عنوان کرد: آزادسازی خرمشهر مبتنی بر علم و دانش، هنرمدیریت و اقدام هوشمندانه ای است که جوانان انجام دادند و این پیروزی عظیم را بوجود آوردند.
بوستانی با بیان اینکه تلاش های ما برگرفته از دستورات مقام معظم رهبری است، افزود: در گام دوم انقلاب به حضور جوانان درعرصه مدیریتی کشور و تاکید بر تولید دانش بنیان و اشتغالزایی توصیه شده که این توفیق نصیب ما شد و تمام تلاشمان را در این زمینه به کار گرفته ایم.

moarefe benafi 1
سرپرست سابق فرمانداری دشتستان با اشاره به اینکه جهاد تبیین که یک واجب عینی و اقدام فوری است، افزود: ما وظیفه داریم در هر مراسمی از خدمات گسترده 43 سال انقلاب اسلامی با مردم سخن بگوییم و این موضوع را به نسل های جدید منتقل کنیم.
وی با بیان اینکه جهاد تبیین در مقابل جبهه تحریف قرار گرفته، بیان داشت: هر فردی در هر لباسی خدمات دولت را زیر سوال ببرد در جبهه تحریف قرار خواهد گرفت و ما وظیفه داریم از دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی دفاع کنیم.
بوستانی هدف خودرا در دل مردم بودن و حضور در میدان داشتن عنوان کرد و گفت: ما باید دردورافتاده ترین نقطه شهرستان حضور یافته و پای در دل و مشکلات مردم بنشینیم و با تلاش شبانه روزی در جهت رفع مشکلاتشان تلاش نماییم.
وی عنوان کرد: ما از بدو ورود در فرمانداری کار خود را با دعوت از گروه های جهادی آغاز کردیم و اقدامات خوبی را در بازدید از بخش ها و پیگیری مشکلات مردم نجام دادیم.
بوستانی با بیان اینکه ما فرمانداری را تبدیل به مردم مداری کردیم، افزود: فرمانداری برای ما هدف نبود بلکه ابزاری برای خدمت و تلاش شبانه روزی در جهت حل مشکلات مردم بود.
وی به اقدامات صورت گرفته طی چند ماه فعالیت در فرمانداری دشتستان اشاره کرد و گفت: طی این مدت بیش از 100 بازدید میدانی داشتیم و با جسارتی که داشتیم توانستیم مسائل و مشکلات مردم را در تهران و با عالی ترین مقامات پیگیری کنیم و که نتایج خوبی را به همراه داشت.
سرپرست سابق فرمانداری دشتستان به مشکلات مردم در نقاط کم برخوردار اشاره کرد و افزود: مشکلات مردم تنها با همدلی، اتحاد، انسجام، در کنارهم بودن، درد مردم را لمس کردن و در کنارآنها نشستن و با تلاش شبانه روزی برای رفع آنها برطرف خواهد شد.

moarefe benafi 1
وی با اشاره به ایده کاروان خدمت در نقاط کم برخوردار دشتستان گفت: ما به همراه مدیران دستگاه های اجرایی  و گروه های جهادی به نقاط کم برخوردار و نیازمند شهرستان رفتیم تا بتوانیم با قرار گرفتن در کنار مردم و شنیدن صحبتهایشان در جهت خدمت رسانی و رفع مشکلاتشان تلاش نماییم.
بوستانی تاکید کرد: شهرستان دشتستان بیش از آنکه تشنه آب باشد تشنه اتحاد، انسجام و همدلی است و مطمئن هستم با حضور برادر بزرگوارم "احمد بنافی" این اتفاق خواهد افتاد.
وی خاطرنشان کرد: از همگی میخواهم که با روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی در کنار برادر بزرگوارمان "احمد بنافی" باشند و ما نیز در هر سنگری که باشیم خدمتگزار مردم عزیزمان خواهیم بود.
سرپرست سابق فرمانداری دشتستان در پایان ضمن قدردانی از پدر مرحوم و دعای خیر مادرش برای این همه الطاف الهی بیان داشت: همه ما باید تابع دستورات مقام معظم رهبری و نگاه ریاست جمهوری باشیم و در راستای تقویت این نگاه و رسیدگی به محرومان و مستضعفان در دورترین نقاط گام برداریم.

خبر مرتبط:

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دشتستان برگزار شد+ تصاویر اختصاصی

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group