جمعه 10 تير 1401 | Friday 1 July 2022

در مراسمی که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در مشهد با حضور مدیران روابط عمومی های تابعه آستان قدس رضوی برگزار شد روابط عمومی دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر بعنوان روابط عمومی شاخص دبیرخانه های کشور معرفی و از علی احمدی مدیر این روابط عمومی با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر؛ مراسم تقدیر از مدیران روابط عمومی بخش های مختلف آستان قدس رضوی در سالن شهید فخری‌زاده سازمان مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد.

در این مراسم که سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ١۴٠١ همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور قائم مقام آستان قدس رضوی دکتر مالک رحمتی و محمدمهدی خیرجو مدیر مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار شد از علی احمدی مدیر روابط عمومی کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر به عنوان روابط عمومی شاخص دبیرخانه های کشور تقدیر گردید.

razavi bartar 1razavi bartar 1razavi bartar 1razavi bartar 1razavi bartar 1

دکترمالک رحمتی دراین آئین گفت:روابط عمومی، نهادی برای برقراری ارتباط و عجین با تبلیغات است و سه هدف عمده آشنایی بخشی به محیط از عملکرد درونی، دریافت بازخورد محیط از این آشنایی بخشی و توسعه ارتباط این دو بخش را دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه جامعه نیاز به امید و نشاط دارد، اظهار کرد: برای رسیدن به توسعه، جامعه نیاز به امید و نشاط دارد و روابط عمومی ها می توانند این نشاط عمومی را در جامعه ایجاد کنند.

قائم مقام آستان قدس رضوی بابیان اینکه روابط عمومی ها بازوان توانمند مسئولین ادارات و حلقه واسط آنان و رسانه ها هستندافزود: مسئولین روابط عمومی ها باید در ایجاد امید بین مردم نقش داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group