جمعه 15 مهر 1401 | Friday 7 October 2022

علی سلیمانی به عنوان ناظر گمرکات استان بوشهر و مدیر گمرک بوشهر معرفی و از خدمات بهروز قره بیگی تقدیر شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز بوشهر، معاون حقوقی و نظارت گمرک جمهوری اسلامی ایران در این آئین با بیان اینکه باید در زمینه رسوب کالا و کالای متروکه توجه جدی شود گفت: یکی از عوامل موفقیت مدیران گمرک، عملیاتی بودن است به این ترتیب نظارت‌ها دقیق‌تر می‌شود.

فریده زبیدی اضافه کرد: مدیران گمرکی کار خود را معطوف به پشت میزنشینی نکنند بلکه باید در صحنه باشند تا جلوی برخی مشکلات گرفته شود و کال‌ها نیز زودتر ترخیص شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر هم گفت: آیین نامه کالای همراه ملوان (ته لنجی) پیشنهادی استان که بتازگی در هیات دولت تصویب شد در نهایت به نفع مردم تمام می‌شود.

moarefe gomrok

محمدتقی ایرانی افزود: با این وجود حق و حقوق دولت از محل صادرات و واردات نیز باید پرداخت شود، زیرا منبع درآمد دولت چنین ظرفیت‌هایی است که در استان بوشهر قرار دارد.

وی بیان کرد: اعتقاد داریم نباید تنها حقوق دولت مدنظر قرار گیرد بلکه باید حقوق مردم نیز بخوبی محقق شود تا سفره آن‌ها با محوریت دریا توسعه پیدا کند.

ایرانی ادامه داد: در استان بوشهر بیش از ۳۰۰ هزار نفر با کالای همراه ملوان تامین معاش دارند که باید حق و حقوق آنان به نحو مطلوب و مناسبی دیده شود که استاندار بوشهر در این مسیر از بدو کار تمام تلاش خود را بکار گرفتند.

وی گفت: اکنون با زمینه سازی دولت واژه نامانوس قاچاق در مسیر برداشته شدن از روی کالای همراه ملوان است، زیرا مردم استان بوشهر شغل شریف تجارت دارند که این شغل پدران و نیاکان آنان است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group