جمعه 15 مهر 1401 | Friday 7 October 2022

بوشهر فرماندار شهرستان دشتستان از تشکیل کانون کار آفرینی شهرستان برای اولین بار با حضور کارآفرینان برتر استانی و کشوری خبر داد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایسنا ، محمدصادق بوستانی بعدازظهر روز سه‌شنبه در دیدار با کارآفرینان شهرستان دشتستان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و در راستای تحقق شعار سال مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرینی، اظهار کرد: در استای تحقق شعار سال کانون کار آفرینی شهرستان برای اولین بار با حضور کارآفرینان برتر استانی و کشوری تشکیل شده است.

وی هدف از تشکیل این کانون را پیگیری سیاست‌های دولت در حوزه کارآفرینی دانست و عنوان کرد: ترویج و تقویت فرهنگ کار، تولید، کارآفرینی با استفاده از منابع و ظرفیت‌های داخلی و آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازار کار از دیگر اهداف تشکیل کانون کار آفرینی شهرستان دشتستان است.

sadegh boostani

فرماندار دشتستان با اشاره به اینکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال یعنی جهاد در مسیر خودکفایی، تاکید کرد: امسال مسأله تولید باید دارای دو خصوصیت دانش بنیانی و اشتغال آفرینی فراگیر باشد.

بوستانی با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه دولت مانع زدایی در حوزه کارآفرینی است، خاطر نشان کرد: تقویت نگاه کارآفرینان بر فرهنگ بومی و محلی به ویژه کشاورزی و صنایع دستی مورد تاکید است.

وی گفت: توجه به شرایط اقلیمی و فرهنگ بومی- محلی در اولویت طرح‌های کارآفرینان باشد؛ تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتستان به‌ویژه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف به تسهیل شرایط برای تولیدکنندگان و کارآفرینان به منظور تحقق شعار سال هستند

به گزارش ایسنا، ریاست کانون کار آفرینی شهرستان دشتستان را فرماندار عهده دار هستند و دبیر آن نیز ریاست اداره کار، تعاون و امور اجتماعی که جلسات آن طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته به طور مستمر هر ماه برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group