دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 | Monday 16 May 2022

مراکز واکسیناسیون استان در ایام نوروز هم فعال هستند و از افراد که واکسیناسیون خود را تکمیل نکرده اند تقاضا داریم حتما جهت تکمیل واکسیناسیون مراجعه کنند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایسنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بروز موج جدید کرونا پس از تعطیلات نوروزی را محتمل دانست.

دکتر قباد محمدی با اشاره به پیش بینی افزایش موج سفرهای نوروزی گفت: طی دوسال گذشته به دلیل شیوع کرونا سفرهای نوروزی با محدودیت همراه بود، اما امسال پیش بینی می شود با افزایش سفرها مواجه شویم.

وی افزود: در نوروز امسال محدودیت سفر تنها برای افرادی است که واکسن نزده و واکسیناسیون خود را کامل نکرده اند که خودروی این افراد بصورت اتوماتیک وار جریمه می شود.

corona virusمحمدی گفت: با توجه به موج سفرهای پیش رو و شیوع امیکرون در سطح جامعه، نگرانی ما از بروز موج جدید امیکرون پس از تعطیلات نوروزی است.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تعطیلات نوروزی گفت: مردم باید بدانند کرونا هنوز هست و ما با شیوع امیکرون مواجه هستیم و نیاز است که در تعطیلات نوروز از استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی غافل نشوند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: نکته مهم دیگر بحث تکمیل واکسیناسیون است و از تمام افرادی که هنوز برای تزریق دوز دوم و یا سوم مراجعه نکرده اند در خواست داریم هرچه سریعتر برای این کار اقدام کنند.

وی افزود: مراکز واکسیناسیون استان در ایام نوروز هم فعال هستند و از افراد که واکسیناسیون خود را تکمیل نکرده اند تقاضا داریم حتما جهت تکمیل واکسیناسیون مراجعه کنند.

محمدی با بیان اینکه بروز موج جدید کرونا پس از ایام نوروز محتمل است، گفت: تنها امید ما این است که با واکسیناسیون و رعایت پروتکل ها در این ایام، شدت پیک جدید را کمتر کنیم.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group