چهارشنبه 6 مهر 1401 | Wednesday 28 September 2022

استاندار بوشهر گفت: نخبگان هر منطقه باید گروه توسعه در زمینه اشتغال و کارآفرینی تشکیل دهند.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب، احمد محمدی زاده روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در آئین افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان دشتستان گفت: بخش ارم در این شهرستان دارای پتانسیل و ظرفیت های بسیاری است که باید برای رفع مشکلات و رشد و شکوفایی این منطقه تلاش کنیم.
وی درخصوص پروژه راه آهن در استان گفت: فعال شدن پروژه راه آهن بوشهر از اولویت های اصلی است که بطور جدی پیگیری و در سال آینده شاهد تحرک بیشتری از این پروژه خواهیم بود.
محمدی زاده با اشاره به اهمیت و جایگاه گردشگری در این منطقه بیان کرد: اجرای سد دهرود در دشتستان با وجود منابع محدود مالی دولت همچنان پیگیری خواهد شد.

perojeh fajr dashtestan 1
استاندار بوشهر به اهمیت بالای آبخیزداری بخش ارم دشتستان اشاره کرد و گفت: برداشت بی رویه اب از مخازن زیرزمینی و عدم تزریق آن به زمین از عواملی است که باعث وضعیت نامناسب چاه ها شده است.
وی به خانه های قدیمی در منطقه ارم اشاره کرد و گفت: دستگاه های اجرایی مربوطه در شهرستان دشتستان باید برای نوسازی خانه ها، مبلغ 200 میلیون تومان تسهیلات با درصد کم ارائه کنند و این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.
استاندار بوشهر به سرعت بخشی کارآفرینی و اشتغال در این بخش اشاره کرد و افزود: نخبگان هر منطقه باید گروه توسعه در زمینه اشتغال و کارآفرینی تشکیل دهند.
وی خاطرنشان کرد: ما راه شهدای این منطقه را ادامه خواهیم داد و موضوعات ومسائل را پیگیری خواهیم کرد.

خبر مرتبط:

افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی دشتستان با حضور استاندار بوشهر+ تصاویر اختصاصی

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group