دوشنبه 4 بهمن 1400 | Monday 24 January 2022

معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی توسعه کشت گلخانه‌ای را یک اولویت دانست و گفت: تسهیلات ارزان‌ قیمت به گلخانه‌های کوچک مقیاس اختصاص می‌یابد.

به گزارش دیارجنوب، محمدمهدی برومندی چهارشنبه در جمع اهالی بخش بوشکان شهرستان دشتستان اظهار داشت: مردم و کشاورزان این منطقه مشکلات فراوانی در حوزه آب دارند که باید برای رفع این مشکل تلاش جدی صورت گیرد.
وی اضافه کرد: نماینده مردم دشتستان در مجلس مسائل و مشکلات مردم این منطقه را بارها و بارها مطرح کرده است و ما مسئولان اجرایی وظیفه داریم که به این مسائل رسیدگی کرده و مشکلات مردم را حل کنیم.

golkhane
معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: خرما برای کشور ارزآوری دارد و به همین دلیل باید بیش از پیش به بازار این محصول و تولیدکنندگان آن توجه شود و ما در این راستا حمایت لازم را خواهیم داشت.
وی با تاکید بر اینکه آب مناسب باید در اختیار کشاورزان قرار گیرد افزود: یکی از درخواست‌های مردم لایروبی قنات است که در این راستا حمایت مناسب انجام می‌شود و کمک خواهیم کرد و باید اعتبارات لازم تأمین شود.
برومندی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد اعتبارات را برای این منظور اختصاص خواهیم داد خاطرنشان کرد: برای توسعه کشاورزی در این منطقه باید متناسب با شرایط برنامه‌ریزی شود.
وی توسعه گلخانه‌ها را یکی از اولویت‌های مهم در این منطقه دانست و بیان کرد: برای توسعه گلخانه‌های کوچک و متوسط تسهیلات خوبی با نرخ هشت درصد به گلخانه‌های کمتر از سه هزار متر اختصاص می‌یابد.
معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: این مردم استحقاق بهترین خدمات را دارند و در این راستا از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده می‌کنیم./ مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group