يكشنبه 14 آذر 1400 | Sunday 5 December 2021

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به حمایت از رسانه‌های مطالبه‌گر گفت: احداث مسکن برای خبرنگاران تسهیل شود.

به گزارش دیارجنوب، عباس محمدیان ظهر سه‌شنبه در همایش رسانه مطالبه‌گر در بوشهر به تفاوت‌های انتقاد و مخالفت اشاره کرد و اظهار داشت: باید به دنبال جذب منتقدین باشیم و از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه باید قواعد و اصول مطالبه‌گری را به خوبی بیاموزیم، تصریح کرد: در مطالبه‌گری باید به اصل خیرخواهی توجه شود و اخلاق و احترام در دستور کار باشد.

basij resane
رئیس سازمان بسیج رسانه با تاکید بر اینکه مطالبه‌گری باید بر اساس آرمان‌خواهی انجام شود افزود: خروجی فعالیت‌های مطالبه گری باید یک نقشه راه مناسب باشد.
وی یکی از آسیب‌های بزرگ در شور را جریان تحریف دانست و ادامه داد: به منظور تقویت رسانه مطالبه‌گر در جبهه انقلاب باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود و این موضوع یکی از اولویت‌های بسیج رسانه است.
محمدیان با تاکید بر تشویق رسانه‌ها و خبرنگارانی که در حوزه مقابله با فساد فعالیت دارند اضافه کرد: خبرنگارانی که در حوزه عدالت و برای رفع مشکلات مردم تلاش دارند نیز باید مورد توجه قرار بگیرند.
وی با بیان اینکه اتفاقات خوبی در حوزه صنفی رسانه‌ها رقم خواهد خورد گفت: مسکن خبرنگاران پیگیری و دنبال می‌شود و انتظار داریم به توجه به بنیه ضعیف خبرنگاران، تدابیری اتخاذ شود که این قشر با کمترین دردسر صاحب مسکن شوند./ مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group