يكشنبه 14 آذر 1400 | Sunday 5 December 2021

سرپرست شهرداری برازجان گفت: به منظور ایجاد چشم اندازی زیبا، ۱۲ هزار نهال درخت و گل در مناطق مختلف شهر توسط شهرداری کاشته شد.

به گزارش دیارجنوب، امرالله عباسی گسترش طراوت و شادابی در فضای شهری را یک ضرورت دانست و اعلام کرد: با توجه به اقلیم مناطق جنوبی کشور، باید از فصول پاییز، زمستان و بهار بهترین استفاده را برد و فضاهای سبز شهری را جلوه خاصی بخشید تا شهروندان بیشترین استفاده را ببرند.
وی افزود: توسعه فضای سبز راه اصلی مقابله با مناظر شهری آشفته، متراکم و فاقد عناصر طبیعی است و این موضوع تاثیر مستقیمی بر سلامت روحی و روانی شهروندان عزیز شهرمان دارد.

nahalkari shahrdari 1
سرپرست شهرداری برازجان گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری برازجان به رسم هر سال اقدام به کاشت شمار زیادی نهال از گونه‌های مختلف گل و گیاه کرده تا گامی شایسته در جهت گسترش طراوت و شادابی در فضای شهری برازجان بردارد.
وی توسعه فضای سبز شهری در مناطق محروم شهر را اولویت خواند و تصريح كرد: در این برنامه که طی روزهای اخیر آغاز گردیده حدود ۱۲ هزار نهال درخت و گل خریداری شده به تدریج در محل‌های از پیش تعیین شده به‌خصوص مناطق کمتر توسعه یافته و نقاطی که با کمبود درخت و فضای سبز مواجهند، کاشته خواهد شد.
عباسی افزود: این نهال ها شامل حدود ۲۳ گونه‌ی مختلف از جمله گل کاغذی مصری و رنگی، برهان‌گلی، شمشاد، سه‌پستان، ابریشم، شاهپسند، پالم و... خواهند بود.
وی ادامه داد: به جهت افزایش کیفیت خدمت رسانی و کاهش هزینه ها در این حوزه نسبت به تجهیز واحد فضای سبز اقدام شد و تجهیزاتی نظیر چمن زن موتوری، شمشاد زن موتوری، حاشیه زن موتوری و اره تلسکوپی به این واحد افزوده شد.
امرالله عباسی در پایان ا اعلام کرد: امید می‌رود تلاشهای همکاران بخشهای مختلف شهرداری مورد رضایت و توجه شهروندان قرار بگیرد و همشهریان عزیز نیز با محافظت از فضاهای سبز شهری به عنوان بخشی از اموال عمومی شهر، به زیباتر شدن شهر تاریخی و عزیزمان کمک کنند.

nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1nahalkari shahrdari 1

/

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group