يكشنبه 14 آذر 1400 | Sunday 5 December 2021

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهر گفت: ادارات استان بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان به این شرکت بدهی دارند و در راستای سرعت بخشی به روند اجرای طرح‌ها باید زمینه پرداخت آن فراهم شود.

به گزارش دیارجنوب، عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در نشست با شهردار و مدیران شهرداری بوشهر عنوان کرد: اکنون ۳۰ هزار مترمکعب آب موردنیاز ساکنان شهر بوشهر از طریق آب شیرین کن تامین می‌شود و همچنین عملیات اجرایی تامین ۵۲ هزار مترمکعب آب از طریق دستگاه‌های آب شیرین کن در حال اجرا است.
وی ادامه داد: با بهره برداری از آب‌شیرین‌کن‌ها، نوبت بندی آب در مرکز استان برطرف می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر افزود: در شهر بوشهر و به‌ویژه محلات جنوبی حدود ۴ هزار انشعاب غیرمجاز وجود دارد که ساماندهی آن به وضعیت تامین آب پایدار کمک می‌کند.

aab jalase
حمزه پور بیان کرد: مطالبات شرکت آب و فاضلاب استان از ادارات دولتی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان است که انتظار داریم برای سرعت بخشی به روند اجرای طرح‌ها، زمینه برای پرداخت آن فراهم شود.
وی عنوان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از نظر اعتباری امسال دریافتی از استانداری نداشته است که این وضعیت مشکلات این شرکت را دوچندان کرده است.
شهردار بندر بوشهر نیز گفت: با هدف ساماندهی وضعیت حفاری‌ها در بوشهر تشکیل کارگروه حفاری با حضور شهرداری بندر بوشهر و دستگاه‎های دارای کار حفاری مانند آب، برق، گاز و مخابرات ضرورت دارد.
حسین حیدری افزود: در خیلی از موارد دستگاه‌ها بدون تشکیل نشست کمیته حفاری اقدام به حفاری می‌کنند و این در حالی است که با برگزاری نشست هماهنگی، حفاری‌ها به نحو مطلوب تری انجام می‎گیرد.
وی ادامه داد: در حفاری‌هایی که صورت می‌گیرد باید زمان بخوبی مدیریت شود تا از نارضایتی شهروندان جلوگیری شود.
شهردار بوشهر با تاکید بر اینکه دستگاه حفار باید به شهروندان اطلاع‌رسانی کند، بیان کرد: تاخیر در کار ترمیم و همچنین انجام کار بی‌کیفیت در ترمیم همواره باعث نارضایتی شهروندان بوشهری شده است که باید دستگاه‌های حفار از تکرار این رویه جلوگیری کنند.
حیدری عنوان کرد: درباره بدهی‌های شرکت آبفا و شهرداری بندر بوشهر نسبت به یکدیگر باید با تشکیل کارگروهی زمینه تهاتر بدهی‌ها فراهم شود./ باشگاه خبرنگاران

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group