يكشنبه 7 آذر 1400 | Sunday 28 November 2021

مدیرعامل شرکت بهره ‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر از تداوم عملیات لایروبی در شبکه آب پخش خبر داد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت بهره ‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر، روح اله محمدی از تداوم عملیات لایروبی در شبکه آب پخش خبر داد و افزود: با عنایت به ضرورت حفاظت ازتاسیسات و بهره برداری بهینه از میزان آب موجود در شبکه و همچنین جلب رضایت باغداران عملیات لایروبی قبل از شروع آبیاری در شبکه آغاز شده است.
وی بیان داشت: چنانچه لایروبی کانال های آبیاری صورت نپذیرد بسترکانال از گل ولای و رسوبات انباشته خواهد شد و در جریان آب و کندی سرعت آب موثر خواهد بود.

abyari dashtestan 1
مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر از لایروبی کانال دشتی به طول 3200 متر خبر داد و گفت: عملیات لایروبی در کانال دشتی همچنان در حال انجام است و این عملیات تداوم دارد.
وی همچنین از ساخت 2 عدد آب بند موسوم به آبشار برق در شبکه آب پخش خبر داد و افزود: به دلیل فرسودگی و قدمت آب بند موسوم به آبشار برق، به منظور جلوگیری از هدررفت آب و تاثیر آن در توزیع عادلانه آب، ساخت و تعویض آب بند جد ید در دستور کار این شرکت قرارگرفت و پس از ساخت نسبت به نصب آن اقدام گردید.
مدیرعامل شرکت بهره ‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر همکاری و مساعدت باغداران با مامورین توزیع آب شرکت را بسیار موثر ارزیابی کرد و گفت: اگر باغداران کانال های درجه 3و4 خود را لایروبی نمایند قطعا سرعت انتقال آب بیشترخواهد شد و نخیلات با سرعت بیشتری آبیاری خواهد شد.

abyari dashtestan 1abyari dashtestan 1abyari dashtestan 1abyari dashtestan 1

/

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group