يكشنبه 25 مهر 1400 | Sunday 17 October 2021

مدیرکل نظارت بر خدمات زیربنایی وبازرگانی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اظهار داشت: تمامی تولیدکنندگان تایر و تیوب باید نسبت به اخذ تاییدیه گارانتی از طریق سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان، مهرداد ایزدی گفت: تمامی تولید کنندگان تایر و تیوب، در راستای تسریع شفافیت در زنجیره تامین و توزیع، بایستی حداکثر تا ابتدای آبان ماه 1400 نسبت به اخذ تاییدیه گارانتی از طریق سامانه جامع تجارت اقدام کنند.
مدیرکل نظارت بر خدمات زیربنایی و بازرگانی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان افزود: با استناد به دستورالعمل اجرایی فروش خدمات پس از فروش تایر و تیوب مورخ دوم دیماه 94 و اطلاع رسانی‌های قبلی مبنی بر لزوم اخذ تاییدیه گارانتی توسط تولید‌کنندگان و واردکنندگان تایر و تیوب از طریق سامانه جامع گارانتی و با توجه به الزام ایجاد شده در سامانه، ثبت سفارش واردکنندگان این کالا منوط به اخذ شناسنامه گارانتی فعال است.

lastik
بر این اساس؛ کلیه تولید کنندگان تایر و تیوب تا ابتدای آبان ماه 1400 ملزم به ثبت شناسنامه گارانتی در سامانه جامع گارانتی از طریق سایت www.ntsw.ir می باشند.
لازم به ذکر است‌؛ در صورت عدم اقدام پس از تاریخ مذکور امکان ثبت و سفارش مواد اولیه تولید تایر در سامانه ثبت سفارش میسر نخواهد بود.
در همین ارتباط؛ دریافت راهنمای چگونگی ثبت درخواست شناسنامه گارانتی از طریق : «سامانه جامع تجارت به آدرس اینترنتی www.ntsw.ir از مسیر: بخش مستندات، مستندات تجارت داخلی، راهنمای عملیات گارانتی کالا » قابل دسترسی است. ضمنا فهرست مدارک مورد نیاز جهت دریافت این شناسنامه پس از ثبت نام قابل مشاهده خواهد بود.
همچنین کلیه راهنمایی های لازم از طریق پورتال سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بخش میز خدمت یا پرسشهای متداول قابل دسترسی است.»

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group