يكشنبه 25 مهر 1400 | Sunday 17 October 2021

اداره اوقاف و امورخیریه گناوه به مناسبت دهه وقف، از واقفان خیراندیش این شهرستان تجلیل کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناوه و دیلم روز چهارشنبه در این ارتباط اظهار داشت: یکی از برنامه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت دهه وقف، تجلیل از پیشگامان سنت حسنه وقف است که در برنامه این اداره قرار گرفت.

حسین غلامی افزود: در این ارتباط با برنامه ریزی صورت گرفته تعدادی از واقفان خیراندیش شهرستان گناوه با درنظر گرفتن شرایط کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با حضور در منازل آنها و یا دعوت به اداره تجلیل شدند.

وی گفت: واقفان تجلیل شده از جمله پیشگامان سنت وقف شهرستان گناوه هستند که در اهدای املاک خود با نیت‌های مختلف شامل ترویج امور قرآنی، کمک به ازدواج جوانان، تامین خانه عالم و حسینیه اهل بیت (ع) اقدام کرده‌اند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناوه و دیلم اظهارکرد: وقف، سنت اسلامی و حسنه جاریه و یکی از ارزشمندترین اعمال خیر و ماندگار برای انسان‌های واقف است که باهدف رفع مشکلات روز جامعه، املاک و اموال خود را در این راه وقف می‌کنند.

genaveh tajlil

وی افزود: باتوجه به مشکلات اقتصادی و نیازهای جامعه، باید به سنت حسنه وقف جامه عمل پوشاند.

غلامی گفت: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ وقف مشارکتی و گروهی یکی از برنامه‌های اولویت دار سازمان اوقاف و امور خیریه است.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه گناوه و دیلم بیان کرد: با نهادینه کردن این فرهنگ بسیاری از مشکلات موجود در جامعه با توجه به نیازهای امروزی برطرف خواهد شد.

وی افزود: با توجه به تلاش این اداره برای نهادینه کردن فرهنگ وقف بویژه وقف مشارکتی از مسئولان و فعالان فرهنگی و رسانه‌ها انتظار یاری و همکاری دارد./ ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group